Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

CONEC POLSKA sp. z o.o.

4 0006 000 brutto / mies.
  • Zwycięska 43
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat, Część etatu
  • Specjalista

Zwycięska 43

Wrocław

CONEC Polska Sp. z o.o. jest obecna na rynku polskim od 2000 roku. Zajmuje się dystrybucją wysokiej jakości złącz elektronicznych stosowanych w wielu gałęziach przemysłu. Od 2019 roku jest częścią koncernu Amphenol - drugiego na świecie producenta złącz.

Zakres obowiązków pracownika:

  • obsługa bieżąca klientów za pomocą poczty elektronicznej i kontaktów telefonicznych
  • wprowadzanie danych oraz ich modyfikacja w komputerowych systemach sprzedażowych
  • wprowadzanie zamówień
  • tworzenie ofert
  • kontrola terminów dostaw
  • komunikacja z zagranicznymi oddziałami firmy w języku angielskim

Wymagania:

  • sprawna obsługa komputera (MS Office)
  • znajomość języka angielskiego w stopniu zaawansowanym w mowie i piśmie
  • wykształcenie minimum średnie
  • wysoka kultura osobista
  • komunikatywność
  • znajomość zagadnień technicznych będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • stabilną pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • bardzo komfortowe warunki pracy
  • wynagrodzenie adekwatne do zakresu obowiązków
  • dodatkowe wynagrodzenie w formie premii kwartalnej zależne od wyników sprzedażowych firmy

Ogłoszenie archiwalne