Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

JANEX MB MAŁGORZATA BUCZEK

3 0003 500 brutto / mies.

plac Świętego Macieja 21

Wrocław

Firma Janex MB Małgorzata Buczek zatrudni osobę na stanowisko administracyjno biurowe

Obowiązki

- Stacjonarna organizacja pracy biura

- Obsługa klienta

- Wystawianie faktur i monitoring płatności

- Wysyłanie i odbieranie korespondencji oraz przesyłek kurierskich

- Wprowadzanie dokumentów do systemu firmy

- Zakładanie oraz prowadzenie Akt osobowych

- Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym

- Inne prace administracyjno-biurowe wspomagające pracę zespołu

Wymagania

- Wykształcenie minimum średnie

- Znajomość obsługi komputera i sprzętu biurowego

- Umiejętność planowania i organizacji pracy

- Samodzielność w działaniu, odpowiedzialność,pracowitość i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Mile widziana

- doświadczenie na podobnym stanowisku

- znajomość języka angielskiego

Oferujemy:

- Zatrudnienie na umowę o pracę

- Stabilne zatrudnienie

- Miłą atmosferę

- Pracę od poniedziałku do piątku

Ogłoszenie archiwalne