Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Anita Polska Sp. z o.o

  • Rogowska 127, Fabryczna, Wrocław
    Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Rogowska 127

Fabryczna

Wrocław

Twój zakres obowiązków

  • Poszukujemy osoby do:

  • utrzymywania i rozwoju współpracy z klientami z Polski i Grecji

  • współpracy z przedstawicielami handlowymi

  • administracji bazy danych klientów

  • bieżącej ewidencji zamówień

  • prac biurowych

  • tłumaczeń

Nasze wymagania

  • Oczekujemy:

  • bardzo dobrej znajomości języka angielskiego - wymagana

  • mile widziana dobra znajomość języka greckiego

  • wykształcenia min. średniego

  • dobrej znajomości obsługi komputera, pakiet MS Office,

  • komunikatywności i otwartości na klienta

  • bardzo dobrej organizacji pracy, inicjatywy i zaangażowania

To oferujemy

  • Oferujemy:

  • pracę w międzynarodowym środowisku

  • prywatną opiekę medyczną

  • dodatkowe ubezpieczenie

Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Polska spółka z międzynarodowej grupy firm bieliźniarskich działającej pod marką ANITA z centralą w Niemczech, wiodący europejski producent wysokiej jakości bielizny damskiej, światowy lider na rynku bielizny sportowej, ciążowej oraz protetycznej.