Logo Pracuj.pl

Pracownik administracyjno-biurowy

ETA ENCLOSURESO firmie

  • Września
    Września, wielkopolskie
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Przygotowywanie ofert handlowych oraz wsparcie techniczne
  • Codzienny kontakt mailowy i telefoniczny z centralą firmy
  • Aktywne wsparcie Country Managera w realizacji sprzedaży i codziennych obowiązków
  • Przygotowywanie raportów sprzedażowych
  • Obrót dokumentacją magazynową oraz księgową
  • Praca przy długofalowych projektach
  • Monitorowanie i opracowywanie optymalnych stanów magazynowych
  • Przygotowywanie zamówień oraz potwierdzanie terminów dostaw
  • Współpraca ze spedytorem zewnętrznym
  • Przeprowadzanie procesu reklamacji
  • Promowanie oferty handlowej oraz przygotowywanie materiałów marketingowych

Nasze wymagania

  • Umiejętność pracy w systemie ERP
  • Doświadczenie w dziale obsługi klienta lub innym dziale sprzedażowym
  • Dobra organizacja pracy
  • Dyspozycyjność
  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym
  • Dobra znajomość obsługi komputera i pakietu MS Office
  • Umiejętność pracy pod presją czasu

To oferujemy

  • Praca w międzynarodowej firmie
  • Rozwój osobisty poprzez szereg szkoleń
  • Karta multisport
  • Kursy doszkalające z języka angielskiego

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych
  • spotkania integracyjne
  • firmowa biblioteka
  • kawa / herbata
  • napoje
  • parking dla pracowników
  • inicjatywy dobroczynne
  • pikniki rodzinne

Włoski producent szaf sterowniczych ETA zajmuje się projektowaniem i produkcją szaf oraz obudów dla przemysłu, automatyki, energetyki niskich napięć, a także branży IT.

Po ponad 40 latach działania w branży automatyki, posiada rozległą sieć sprzedaży a jego oddziały są obecne w 40 krajach na całym świecie, w tym w Polsce (ETA ENCLOSURES).

Od początku działalności na polskim rynku firma ETA ściśle współpracuje z dostawcą rozwiązań dla przemysłu, firmą ASTAT, odpowiedzialną za dystrybucję szaf sterowniczych w kraju.

Pracownik administracyjno-biurowy, Września