Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

TONSIL SŁAWOMIR WIESZCZECIŃSKI

4 1305 265 brutto / mies.
  • Czerniejewska 11, Września
    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Czerniejewska 11

Września

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa poczty przychodzącej/wychodzącej,

  • Prowadzenie ewidencji kosztów,

  • Archiwizowanie dokumentacji,

  • Sprawdzanie dokumentacji księgowej pod względem kompletności i poprawności

  • Współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym,

  • Zaopatrzenie biura w artykuły biurowe,

  • Rozliczanie należności,

  • Sporządzanie dokumentów związanych z nawiązywaniem, trwaniem i rozwiązywaniem stosunku pracy tzw. opieka kadrowa,

  • Załatwianie innych bieżących spraw administracyjno-organizacyjnych.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie minimum średnie,

  • Rok doświadczenia na stanowisku administracyjnym/biurowym

  • Praktyczna znajomość pakietu MS Office,

  • Język angielski - komunikatywna znajomość w mowie i piśmie (min. B1),

  • Dokładność i sumienność w wykonywaniu powierzonych zadań

  • Prawo jazdy kat. B

  • Umiejętność pracy w zespole

  • (Mile widziana wiedza z zakresu podstaw księgowości)

To oferujemy

  • Zatrudnienie w pełnym wymiarze godzin (pełny etat),

  • Praca w renomowanej, dynamicznie rozwijającej się firmie,

  • Przyjazna atmosfera pracy w zespole profesjonalistów,

  • Ubezpieczenie grupowe.

O nas

Zakład we Wrześni produkujący sprzęt audio.

Przestrzeń lat pozwoliła marce Tonsil zostać legendą. Dlatego w dzisiejszym Tonsilu kultywujemy prestiż marki stając się w pełni profesjonalną, nowoczesną firmą.

Tworzymy jedną z niewielu firm, które w całości samodzielnie produkują swoje urządzenia, modernizują je i wprowadzają nowe rozwiązania.