Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

GESCRAP POLSKA sp. z o.o.

  • Września

    Września, wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • obsługa i wprowadzanie danych do systemu magazynowego

  • kontrolowanie poziomów magazynowych;

  • samodzielne zarządzanie procesem szacowania wartości magazynu

  • zapewnienie, że plan zamówień jest prawidłowy;

  • sporządzanie dokumentacji magazynowej

  • przygotowanie i dostarczanie kluczowych raportów do klienta i Zarządu

  • współpraca z zewnętrznymi firmami;

  • współpraca z oddziałami oraz działem logistyki pod kątem nadawania i przyjmowania towaru.

Nasze wymagania

  • znajomość zasad gospodarki magazynowej

  • łatwość nawiązywania kontaktów

  • dokładność i odpowiedzialność

  • dobra organizacja pracy własnej

  • wysoka kultura osobista

  • samodzielność i komunikatywność

  • zaangażowanie i chęć rozwoju

  • umiejętności pracy w zespole

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • dodatkowym atutem będzie doświadczenie na podobnym stanowisku

  • dobra znajomość obsługi pakietu MS Office, w szczególności Excel

  • znajomość oprogramowania Symfonia Handel będzie dodatkowym atutem

To oferujemy

  • pracę w dynamicznie rozwijającej się firmie

  • stabilne zatrudnienie, w oparciu o umowę o pracę

  • praca jednozmianowa od poniedziałku do piątku w godzinach 8-16

  • wynagrodzenie podstawowe + dodatki

  • możliwość rozwoju i realnego wpływu na działania firmy

  • przyjazną atmosferę pracy w młodym dynamicznym zespole