Logo Pracuj.pl

Eugeniusz Złoty REGENCE POLISSAGE PLO firmie

7 500–12 000
brutto / mies.
  • Wrocław, dolnośląskie
  • ogłoszenie wygasło rok temu
  • umowa o pracę, umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:
    dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:
    8:00-16:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:
    nie
  • Tryb wypłaty:
    miesięczna
  • System wynagrodzeń:
    stała podstawa

Eugeniusz Złoty REGENCE POLISSAGE PL

Kobierzycka 18

Krzyki

Wrocław

Sprawdź jak dojechać

Twój zakres obowiązków

  • Firma pracownia ze znajomością języka FRANCUSKIEGO B2
  • Twój zakres obowiązków:
  • obsługa poczty przychodzącej i wychodzącej oraz nadzór nad obiegiem dokumentów
  • weryfikacja płatności faktur zakupowych import i export
  • obsługa korespondencji w języku Francuskim tłumaczenie faktur z języka francuskiego
  • współpraca z biurem księgowym
  • współpraca z biurem i urzędem celnym
  • Nasze wymagania:
  • umiejętność analitycznego i syntetycznego myślenia
  • umiejętność organizacji własnej pracy z nastawieniem na cel i terminowość
  • Prawo jazdy kat.B
  • skrupulatność w pracy z dokumentami , korespondencja i kontakt telefoniczny ze Szwajcarską firmą w języku francuskim
  • praktyczna znajomość programu Excel i Word itd.

Nasze wymagania

  • skrupulatność w pracy z dokumentami
  • praktyczna znajomość programu Excel i Word

To oferujemy

  • Umowę zlecenia ,po terminie próbnym umowa o pracę, terminowe atrakcyjne wynagrodzenie
  • Przyjazną atmosferę pracy
  • Możliwość wprowadzania nowych pomysłów i rozwiązań
  • Oferujemy stabilne miejsce zatrudnienia w perspektywie długoterminowej
  • Planujemy utrzymanie oraz rozwój, co wiąże się z przedłużaniem umów oraz waloryzacją wynagrodzenia.

O nas

Firma ,,Pracownia Zegarków ,, poleruje części do zegarków.

Pracownik administracyjno - biurowy z jęz. francuskim, Kobierzycka 18, Krzyki, Wrocław