Ta oferta pracy jest nieaktualna od 8 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjno-biurowy z językiem angielskim

  • Bydgoszcz, kujawsko-pomorskie
  • Specjalista
  • 13.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    MM Produkt Polska

    MM Produkt Polska - firma zajmująca się produkcją wyrobów z tworzyw sztucznych, oferująca swoje produkty na rynku krajowym i zagranicznym w związku z intensywnym rozwojem poszukuje osoby na stanowisko:

    Miejsce pracy: Bydgoszcz
    Numer referencyjny: SEK201809

    Zakres obowiązków:

    • zapewnienie sprawnego funkcjonowania biura oraz obsługa bieżących spraw administracyjnych,
    • prowadzenie rejestru korespondencji wychodzącej, przygotowywanie poczty i jej wysyłka,
    • organizacja i obsługa spotkań biznesowych oraz firmowych,
    • organizacja wyjazdów służbowych – rezerwacja hoteli, przelotów itp.
    • kontakt z krajowymi i zagranicznymi kontrahentami,
    • planowanie i realizacja zaopatrzenia firmy w artykuły biurowe, spożywcze oraz eksploatacyjne,
    • dokonywanie zewnętrznych zakupów – kontakt z dostawcami,
    • współpraca z firmami kurierskimi i spedycyjnymi,
    • współpraca z działem produkcyjnym oraz magazynem w zakresie drukowania etykiet, raportów produkcyjnych, kart maszyn, kart produkcji, druków magazynowych,
    • współpraca ze zleceniobiorcami zewnętrznymi – rejestracja wydań i powrotów wyrobów,
    • współpraca ze wszystkimi działami w zakresie tłumaczeń w języku angielskim.

    Wymagania:

    • bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie,
    • wykształcenie min. średnie,
    • umiejętność obsługi urządzeń biurowych,
    • bardzo dobra znajomość obsługi komputera w tym dobra i praktyczna znajomość pakietu MS Office, zwłaszcza programu Excel,
    • umiejętność organizacji pracy własnej, samodzielność, poczucie odpowiedzialności za powierzone zadania,
    • umiejętność reagowania w sytuacjach niecodziennych i kryzysowych,
    • wysoka kultura osobista i łatwość nawiązywania kontaktów interpersonalnych,
    • gotowość do wyjazdów służbowych,
    • doświadczenie na podobnym stanowisku w firmie produkcyjnej będzie dodatkowym atutem,
    • prawo jazdy kat. B (doświadczenie w prowadzeniu pojazdów).

    Oferujemy:

    • stabilne zatrudnienie na podstawie umowy o prace w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
    • przyjazną atmosferę,
    • możliwość rozwoju,
    • atrakcyjne wynagrodzenie.

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV klikając w przycisk aplikowania.

    Skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami.

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: "Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji obecnej i przyszłych zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)"