Ta oferta pracy jest nieaktualna od 85 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjno-biurowy z językiem angielskim i polskim

  • Łódź, łódzkie pokaż mapę
  • Specjalista
  • 2018-01-26

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Conduent in Lodz provides Business Process Outsourcing services. We are looking for HR Professionals, Accountants and Customer Service Specialists. Together we can make your dream come true and you can have an interesting and satisfactory job in an international environment.

    Zakres obowiązków:

    • Sortowanie przychodzących dokumentów
    • Skanowanie dokumentów
    • Odpowiadanie na maile w odpowiednim czasie i zgodnie z procedurami
    • Współpraca z działem księgowości
    • Wysyłka dokumentów do klientów oraz dostawców
    • Archiwizacja dokumentów
    • Wspieranie przełożonego w raportowaniu, rozwiązywaniu problemów i projektach usprawniających pracę

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Zdolność do pracy samodzielnie i w zespole
    • Zolność do pracy w dynamicznym środowisku
    • Chęci i motywacja do pracy administracyjno-biurowej
    • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz priorytetyzowania zadań
    • Znajomość pakietu  MS Office będzie dodatkowym atutem

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
    • Codzienny kontakt z klientem (wyłącznie w formie mailowej)
    • Ciekawą możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej
    • Szkolenia wdrażające do pracy
    • Premię kwartalną
    • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w standardowych godzinach
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Kartę sportową

    Jeśli jesteś zainteresowany wyślij nam CV klikając przycisk Apply Now!