Pracownik administracyjno-biurowy z językiem angielskim i polskim

  • Łódź, łódzkie
  • Specjalista
  • 2018-11-30
  • Ważna jeszcze 19 dni (do 2018-12-30)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Contuent is the world's largest provider of diversified business process services with leading capabilities in transaction processing, automation, analytics and constituent experience. We work with both government and commercial customer customwe assisting them to deliver services to the people they serve.

    how do we work?

    Oferujemy:

    • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
    • Codzienny kontakt z klientem (wyłącznie w formie mailowej)
    • Ciekawą możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej
    • Szkolenia wdrażające do pracy
    • Premię kwartalną
    • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
    • Pracę w standardowych godzinach
    • Prywatną opiekę medyczną
    • Ubezpieczenie grupowe
    • Kartę sportową

    Zakres obowiązków:

    • Sortowanie przychodzących dokumentów
    • Skanowanie dokumentów
    • Odpowiadanie na maile w odpowiednim czasie i zgodnie z procedurami
    • Współpraca z działem księgowości
    • Wysyłka dokumentów do klientów oraz dostawców
    • Archiwizacja dokumentów
    • Wspieranie przełożonego w raportowaniu, rozwiązywaniu problemów i projektach usprawniających pracę

    Wymagania:

    • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego
    • Umiejętność szybkiego uczenia się
    • Zdolność do pracy samodzielnie i w zespole
    • Zolność do pracy w dynamicznym środowisku
    • Chęci i motywacja do pracy administracyjno-biurowej
    • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz priorytetyzowania zadań
    • Znajomość pakietu  MS Office będzie dodatkowym atutem

    Kliknięcie przycisku „Wyślij” oznacza, że wyrażasz zgodę na przetwarzanie swoich danych osobowych dla potrzeb obecnego jak i przyszłych procesów rekrutacji, prowadzonych przez ACS Solutions Poland Sp. z o.o. zgodnie z postanowieniami ustawy z 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2002 r., nr. 101, poz. 926 ze zm.). Podanie danych jest dobrowolne, w każdej chwili przysługuje Ci prawo do wglądu do danych, ich poprawiania lub usunięcia. Żądanie usunięcia danych oznacza rezygnację z dalszego udziału w procesach rekrutacji i spowoduje niezwłoczne usunięcie Twoich danych. Jeżeli nie wyrażasz takiej zgody, prosimy, abyś nie klikał tego przycisku.