Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno – biurowy z językiem niemieckim

opta data Sp. z o.o.

  • Opole

    Opole, opolskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • wprowadzanie danych do systemu

  • sprawdzanie poprawności danych

  • koordynacja działań z naszymi pozostałymi oddziałami oraz centralą firmy

  • sporządzanie zleceń

Nasze wymagania

  • znasz dobrze lub bardzo dobrze język niemiecki w mowie i piśmie

  • terminowe i odpowiedzialne wykonywanie swoich działań to dla Ciebie priorytet

  • lubisz pracować w międzynarodowym zespole

  • potrafisz szybko pisać na klawiaturze, a obsługa komputera sprawia Ci przyjemność

  • szybko się uczysz i masz ochotę poznać nowe środowisko

To oferujemy

  • stabilną pracę w stale rozwijającym się przedsiębiorstwie – umowa o pracę / pełny etat

  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektywności oraz zaangażowania w pracy

  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych i umiejętności własnych

  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe oraz opiekę mentora

  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – m.in. dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego i wiele innych benefitów

Dodatkowe informacje

Jeżeli zainteresowała Cię nasza oferta, zapraszamy do kontaktu. Chętnie udzielimy dalszych informacji podczas rozmowy lub spotkania – zachęcamy do przesłania do nas aplikacji w języku polskim i niemieckim w formie elektronicznej lub pocztą na adres:

ul. Katedralna 8

45-007 Opole

Tel.: 77 43 90 601