Ta oferta pracy jest nieaktualna od 934 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjno – biurowy z językiem niemieckim

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 2015-04-03

Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

opta data Sp. z o.o. jest częścią grupy opta data GmbH należącej do czołowych przedsiębiorstw                         ds. rozliczeń oraz usług IT w Niemczech.

Swoją działalność w Opolu rozpoczęliśmy w 2012 roku zatrudniając 12 osób. Obecnie zatrudniamy 50 pracowników.

Od początku z powodzeniem łączymy doświadczenie z nieustannym rozwojem oraz udoskonalaniem procesów. W celu wzmocnienia naszej kadry poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

Wolnych stanowisk: 10
Miejsce pracy: Opole

Zadania:

  • wprowadzanie danych do systemu
  • sprawdzanie poprawności danych
  • koordynacja działań z naszymi pozostałymi oddziałami oraz centralą firmy
  • sporządzanie zleceń

Wystarczy że:

  • znasz dobrze lub bardzo dobrze język niemiecki w mowie i piśmie
  • posiadasz min. wykształcenie średnie
  • terminowe i odpowiedzialne wykonywanie swoich działań to dla Ciebie priorytet
  • potrafisz pracować w zespole
  • potrafisz szybko pisać na klawiaturze, a obsługa komputera sprawia Ci przyjemność
  • szybko się uczysz

Oferujemy:

  • stabilną pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie – umowa o pracę / pełny etat
  • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektywności oraz zaangażowania w pracy
  • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
  • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
  • dodatki pozapłacowe – m.in. prywatna opieka medyczna, grupowe ubezpieczenie na życie
    z pakietem Assistance
  • atrakcyjne warunki zatrudnienia – m.in. dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego

Osoby zainteresowane naszą ofertą, które chcą zdobywać profesjonalne doświadczenie w międzynarodowym środowisku oraz którym zależy na wykorzystywaniu języka niemieckiego w codziennej pracy – koniecznie zachęcamy do przesłania do nas aplikacji w języku polskim i niemieckim (list motywacyjny, CV, mile widziane referencje) za pomocą przycisku:

lub pocztą do 05.06.2015r. na adres:

opta data Sp. z o.o.
ul. Katedralna 8
45-007 Opole

Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. Nr. 133 poz.883).

Niepoprawne hasło albo email.

Niepoprawne hasło.

Wystąpił błąd podczas logowania.

Niepoprawny link.

  • lub Załóż konto

Załóż konto

Załóż konto, aby łatwiej szukać pracy.

Przepraszamy, podczas rejestracji wystąpił błąd.

Użytkownik o podanym adresie e-mail jest już zarejestrowany.

Przepraszamy, wystąpił błąd podczas tworzenia użytkownika

  • lub Zaloguj się