Ta oferta pracy jest nieaktualna od 280 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik administracyjno – biurowy z językiem niemieckim

  • Opole, opolskie
  • Specjalista
  • 13.09.2017

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    opta data Sp. z o.o. jest częścią grupy opta data GmbH należącej do czołowych przedsiębiorstw ds. rozliczeń oraz usług IT w Niemczech.

    Swoją działalność w Opolu rozpoczęliśmy w 2012 roku zatrudniając 12 osób.
    Obecnie zatrudniamy 110 pracowników.

    Od początku z powodzeniem łączymy doświadczenie z nieustannym rozwojem oraz udoskonalaniem procesów. W celu wzmocnienia naszej kadry poszukujemy obecnie kandydatów na stanowisko:

    Miejsce pracy: Opole

    Zadania:

    • wprowadzanie danych do systemu
    • sprawdzanie poprawności danych
    • koordynacja działań z naszymi pozostałymi oddziałami oraz centralą firmy
    • sporządzanie zleceń

    Wystarczy że:

    • znasz dobrze lub bardzo dobrze język niemiecki w mowie i piśmie
    • posiadasz min. wykształcenie średnie
    • terminowe i odpowiedzialne wykonywanie swoich działań to dla Ciebie priorytet
    • lubisz pracować w zespole
    • potrafisz szybko pisać na klawiaturze, a obsługa komputera sprawia Ci przyjemność
    • szybko się uczysz

    Oferujemy:

    • stabilną pracę w prężnie rozwijającym się przedsiębiorstwie – umowa o pracę / pełny etat
    • atrakcyjne wynagrodzenie adekwatne do efektywności oraz zaangażowania w pracy
    • możliwość rozwoju kwalifikacji zawodowych
    • profesjonalne szkolenie wdrożeniowe
    • atrakcyjne warunki zatrudnienia – m.in. dodatkowe dni urlopu wypoczynkowego

    Osoby zainteresowane naszą ofertą, które chcą zdobywać profesjonalne doświadczenie w międzynarodowym środowisku oraz którym zależy na wykorzystywaniu języka niemieckiego w codziennej pracy – koniecznie zachęcamy do przesłania do nas aplikacji w języku polskim i niemieckim (list motywacyjny, CV, mile widziane referencje) za pomocą przycisku:

    lub pocztą na adres:

    opta data Sp. z o.o.
    ul. Katedralna 8
    45-007 Opole

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej aplikacji dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji, zgodnie z Ustawą o Ochronie Danych Osobowych z dn. 29.08.97r. (Dz.U. Nr. 133 poz.883).