Pracownik Administracyjno - Biurowy z Językiem Polskim i Angielskim

ConduentO firmie

Conduent

Gdańska 47/49

Łódź

As one of the largest business process companies in the world, Conduent offers a dynamic environment, solid benefits, and collaborative culture that lets you map your own future. Here you’ll be a hero to people around the world when they need it most.

Zakres obowiązków:

  • Sortowanie przychodzących dokumentów
  • Skanowanie dokumentów
  • Odpowiadanie na maile w odpowiednim czasie i zgodnie z procedurami
  • Współpraca z działem księgowości
  • Wysyłka dokumentów do klientów oraz dostawców
  • Archiwizacja dokumentów
  • Wspieranie przełożonego w raportowaniu, rozwiązywaniu problemów i projektach usprawniających pracę

Wymagania:

  • Bardzo dobra znajomość języka polskiego i komunikatywna znajomość języka angielskiego
  • Umiejętność szybkiego uczenia się
  • Zdolność do pracy samodzielnie i w zespole
  • Zdolność do pracy w dynamicznym środowisku
  • Chęci i motywacja do pracy administracyjnobiurowej
  • Umiejętność efektywnego zarządzania czasem pracy oraz priorytetyzowania zadań
  • Znajomość pakietu MS Office będzie dodatkowym atutem

Oferujemy:

  • Pracę w dynamicznym, międzynarodowym środowisku
  • Codzienny kontakt z klientem (wyłącznie w formie mailowej)
  • Ciekawą możliwość rozpoczęcia kariery zawodowej
  • Szkolenia wdrażające do pracy
  • Premię kwartalną
  • Stabilność zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę
  • Pracę w standardowych godzinach
  • Prywatną opiekę medyczną
  • Ubezpieczenie grupowe
  • Kartę sportową

By clicking "Send" you are agreeing to the processing of personal data for purposes of recruitment processes in accordance with the provisions of the Act of August 29, 1997 on the protection of personal data ( ie Journal Laws of 2002, no .101 ,Laws . 926, as amended.). Data is provided voluntarily, at any time you are entitled to access, correct or delete. Request to remove information means giving up part of the recruitment process. If you do not express such consent, please, do not click this button.

Ogłoszenie archiwalne