Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Biurowy z obsługą Recepcji

Suder & Suder Sp. z o.o.

  • Modlnica (pow. krakowski)

    Modlnica (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Twój zakres obowiązków

  • Prace sekretarskie

  • Przyjmowanie poczty zewnętrznej

  • Rozliczanie wybranych rodzajów kosztów w aplikacjach wewnętrznych

  • Samodzielne prowadzenie wybranych obszarów administracyjnych

  • Bieżące prace biurowe i sekretarskie

  • Obsługa Recepcji i dwóch sal konferencyjnych

Nasze wymagania

  • Komunikatywności, sumienności, skrupulatności i rzetelności w wykonywaniu obowiązków

  • Znajomości pakietu MS Office

  • Operatywności oraz dobrej organizacja pracy własnej

  • Inicjatywy, zaangażowania oraz samodzielności w realizacji zadań

  • Znajomości języka angielskiego w mowie i piśmie w średnim stopniu

To oferujemy

  • Pracę w renomowanej, stabilnej, dynamicznie rozwijającej się firmie

  • Umowa o pracę

  • Możliwości rozwoju zawodowego

  • Pakiet benefitów pozapłacowych (prywatna opieka medyczna, karta Multisport, ubezpieczenie grupowe)

  • Współfinansowanie zajęć języka angielskiego odbywających się w miejscu pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Suder Plus Sp. z o.o. (www.suder.eu) jest jedną z największych polskich firm zajmujących się dystrybucją części zamiennych do samochodów ciężarowych, przyczep, naczep oraz autobusów. Wspólnie ze spółką partnerską Suder & Suder tworzą rozbudowaną sieć, która obejmuje ponad 60 punktów sprzedaży w całej Polsce.

Przewiń do profilu firmy

Dodatkowe informacje

  • Zainteresowanych kandydatów prosimy o przesłanie ofert zawierających CV oraz list motywacyjny.

  • W tytule wiadomości prosimy podać imię i nazwisko oraz nazwę stanowiska.