Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

Amusys Production Sp. z o.o.

  • Kątowa 20, Zabierzów (pow. krakowski)
    Zabierzów (pow. krakowski), małopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Kątowa 20

Zabierzów (pow. krakowski)

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa administracyjna spraw związanych z funkcjonowaniem biura (recepcja, korespondencja, przesyłki),

  • koordynacja obiegu dokumentacji w firmie i wsparcie pracy Zarządu,

  • przygotowanie raportów i zestawień,

  • przygotowywanie dokumentów dla księgowości oraz kadr,

  • weryfikacji kompletności i rzetelności ewidencji czasu pracy pracowników firmy,

  • pomoc w organizacji podróży służbowych (delegacje, rezerwacje, rozliczenia kosztów),

  • pomoc w organizacji wydarzeń firmowych i spotkań biznesowych,

Nasze wymagania

  • co najmniej dobra znajomość środowiska Windows i MS Office ( w szczególności Excel)

  • znajomość języka angielskiego na co najmniej komunikatywnym poziomie w mowie i piśmie,

  • minimum roczne doświadczenie na podobnym stanowisku,

  • dbałość o przestrzeganie tajemnicy służbowej,

  • dyspozycyjność do pracy w siedzibie firmy (100% czasu)

  • umiejętność szybkiego uczenia się,

  • umiejętność dotrzymywania terminów,

  • dokładność, odpowiedzialność, umiejętność organizacji własnej pracy, komunikatywność,

  • pozytywna energia i umiejętności interpersonalne.

  • mile widziane prawo jazdy

To oferujemy

  • umowę na czas próbnym następnie czas określony i nieokreślony,

  • wynagrodzenie adekwatne do posiadanych umiejętności,

  • prace w młodym i sympatycznym zespole,

  • możliwość praktycznego nauczenia się zagadnień księgowych oraz kadrowych,

  • kursy języka angielskiego,

  • dofinansowanie do wypoczynku,

  • współfinansowanie opieki zdrowotnej w ramach prywatnego ubezpieczenia PZU,

O nas

Amusys Production sp. z o.o. zaprasza do współpracy.

Jesteśmy firmą należącą do koncernu Novomatic Group of Companies, która będąc jednym z największych producentów i operatorów zaawansowanych technologicznie urządzeń do gier i systemów zarządzania, zatrudnia ponad 21.000 specjalistów w 45 krajach i eksportuje swoje produkty i usługi do ok. 90 krajów na całym świecie.

Jako zespół opracowujemy i wdrażamy nowoczesne rozwiązania software'owe składające się na spójny i kompleksowy System Zarządzania Kasynami, który z powodzeniem sprawdza sie w największych kasynach. Charakteryzuje nas innowacyjność oraz zwinność w działaniu a także silne ukierunkowanie na realizację konkretnie wyznaczonych celów biznesowych oraz jakościowych.