Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

GGK WIELAND POLSKA sp. z o.o.

5 0006 000 brutto / mies.
  • Pawliczka 25, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7.30-15.30
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Pawliczka 25

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Dbałość o sprawne funkcjonowanie zakupu towarów i związanej z tym dokumentacji

  • Przygotowywanie dokumentów: zamówień zakupu, dostawy, instrukcji według obowiązujących szablonów oraz kontrola ich przebiegu,

  • Weryfikacja faktur zakupu co do zgodności z zamówieniem,

  • Korespondencja z dostawcami zagranicznymi i krajowymi,

  • Obsługa telefoniczna sekretariatu,

  • Wsparcie organizacyjne w realizacji innych zadań,

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja pracy

  • Warunkiem koniecznym jest bardzo dobra znajomość języka angielskiego w mowie i piśmie.

  • Obsługa programów komputerowych Outlook, Word, Exel,

  • Min. 2 lata doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku,

  • Samodzielność wykonywania powierzonych zadań.

To oferujemy

  • Stabilną i ciekawą pracę,

  • Możliwości rozwoju i poszerzania wiedzy,

  • Program wdrożeniowy, szkolenia wprowadzające,

  • Atrakcyjne i stabilne warunki zatrudnienia w oparciu o umowę o pracę,

O nas

Specjalnością firmy Wieland (www.ggk.pl) od ponad 20 lat jest szeroko pojęta technika podciśnieniowa. Jako wyłączny przedstawiciel firm Wieland Lufttechnik oraz Coral oferujemy na terenie Polski wachlarz najwyższej klasy produktów przemysłowych, podciśnieniowych (Wieland Lufttechnik) (www.wieland-luft.com) oraz urządzeń odpylających (CORAL) (www.coral.eu) włącznie z instalacjami. Ponadto świadczymy profesjonalne i kompleksowe usługi projektowe, wykonania "pod klucz" i serwisowe w zakresie instalacji odkurzania i odpylania przemysłowego. Osiągnięty sukces zawdzięczamy wykwalifikowanemu i doświadczonemu zespołowi specjalistów oraz szerokiej wiedzy technicznej.