Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

CONO BLOW MOULDING sp. z o.o.

5 5005 598 brutto / mies.
  • Handlowa 3, Zabrze
    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 24 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Handlowa 3

Zabrze

Twój zakres obowiązków

  • Odpowiedzialna funkcja koordynacji prac biurowych od zagadnień typowych dla sekretariatu: porządek, obsługa poczty, info spedycji, zamówień bieżących, prowadzenie kalendarza firmy i Zarządu, kontrola obiegu dokumentów (raportów produkcyjnych i jakościowych), listy obecności pracowników, grafiki, plany do protokołowania odpraw Zarządu.

  • Praca od poniedziałku do piątku w godzinach 8.00 - 16.00. Możliwość premii.

Nasze wymagania

  • Stabilność,

  • Powaga i kreatywność,

  • Mile widziane doświadczenie pracy w biurze w otoczeniu produkcyjnym, spedycyjnym albo biznesowym z umiejętnością posługiwania się programami użytkowymi np. Comarch, Optima, Exel. Nie zamykamy się przed osobami z doświadczeniem pracy biurowej w innych branżach.

To oferujemy

  • Dobre warunki pracy

  • Dobre wynagrodzenie z możliwością premiowania

O nas

Cono Blow Moulding Sp. z o.o zajmuje się przetwórstwem tworzyw sztucznych. Produkujemy opakowania i kanistry dla branży spożywczej oraz przemysłowej. Prowadzimy rekrutacje na stanowisko pracownik administracyjno - biurowy. Siedziba firmy znajduję się w nowoczesnym parku Panattoni w Zabrzu, przy ulicy Handlowej 3.

Zapraszamy wszystkich kandydatów !