Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ZBM-TBS Sp. z o.o.

  • Zabrze

    Zabrze, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • młodszy specjalista (Junior)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Praca zmianowa:nie
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:7:00-15:00
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa

Twój zakres obowiązków

  • prace administracyjno - biurowe,

  • prowadzenie ewidencji właścicieli w systemie informatycznym,

  • przygotowywanie dokumentacji zgłoszeniowo – rejestracyjnej wspólnot mieszkaniowych oraz zawieranie umów z dostawcami zewnętrznymi,

  • organizowanie i prowadzenie zebrań wspólnot mieszkaniowych,

  • koordynacja realizacji zadań pomiędzy sekcjami: obsługi wspólnot, finansowo – rozliczeniową, a techniczno – administracyjną.

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • znajomość obsługi komputera (pakiet MS Office)

  • mile widziane doświadczenie w branży zarządzania nieruchomościami

To oferujemy

  • umowę o pracę

  • stabilne zatrudnienie

  • możliwość rozwoju zawodowego i awansu

  • pracę w zgranym zespole

Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • ubezpieczenie na życie

  • spotkania integracyjne

  • dodatkowe świadczenia socjalne

  • inicjatywy dobroczynne

O nas

ZBM-TBS Sp. z o. o. jest największym zarządcą nieruchomościami na terenie miasta Zabrze oraz jedną z większych tego typu firm w Polsce. Spółka prawa handlowego powstała w 1994 roku w wyniku przekształcenia przedsiębiorstwa państwowego, które powstało w 1953 roku. Oprócz spektrum produktów dla właścicieli nieruchomości, spółka posiada w swojej ofercie dużą liczbę lokali mieszkalnych oraz użytkowych w tym powierzchnie pod działalność oraz garaże z możliwością wynajmu. Począwszy od 2007 roku, spółka konsekwentnie realizuje również politykę budownictwa społecznego na terenie miasta Zabrze.