Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

" EKO - INSTAL " WOJCIECH HOSUMBEKO firmie

3 3004 000 brutto / mies.
  • Roosevelta 44
    Zabrze, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

" EKO - INSTAL " WOJCIECH HOSUMBEK

Roosevelta 44

Zabrze

Opis firmy

Nieduża firma z tradycjami , działamy od 1993 roku , dystrybucja nowoczesnych  urządzeń grzewczych i klimatyzacyjnych .

www.eko-instal.plwww.hosterm.pl.

Opis stanowiska

Praca na stanowisku biurowym - kontakt z klientami, dostawcami , urzędami ,  wprowadzanie dokumentów księgowych , pomoc i koordynacja spraw związanych z reklamą .

Wymagania:

- doświadczenie na podobnym stanowisku min. 1 rok,

- wykształcenie min. średnie,

- obsługa programów z pakietów Microsoft Office

- prawo jazdy kat. B ,

- umiejętność pracy w zespole ,

- otwarta głowa, umiejętność uczenia się .

- dodatkowym atutem będzie znajomość programu Insert "Subiekt"

Oferujemy

- stała praca w stabilnej firmie z tradycjami

- godziny pracy 8-16 lub 9-17

- dobra atmosfera pracy,

- kawa i inne napoje (bezalkoholowe)

- możliwość rozwoju w kierunku doradcy/ handlowca

Ogłoszenie archiwalne