Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ZŁOTY DRÓB sp. z o.o.

1 6002 000 brutto / mies.
  • Zbiersk (pow. kaliski)

    Zbiersk (pow. kaliski), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • część etatu
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:elastyczny grafik
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + premia za wyniki

Twój zakres obowiązków

  • obsługa systemu magazynowo-księgowego (kontrola stanów magazynowych, remanenty)

  • wystawianie/księgowanie faktur,

  • przygotowanie raportów sprzedażowych

  • przygotowanie dokumentów dla działu księgowego

  • składanie zamówień u podwykonawców

  • inne prace logistyczne i biurowe

  • wsparcie zespołu w bieżących projektach

  • prowadzenie biura

  • kontakty z klientami

  • obsługa urządzeń biurowych

  • prowadzenie rejestrów

  • sporządzanie pism

  • kontrola nad korespondencją przychodzącą i wychodzącą.

Nasze wymagania

  • Posiadasz doświadczenie na podobnym stanowisku w branży FMCG,

  • Jesteś nastawiony na budowanie długofalowych relacji z klientami,

  • Samodzielnie podejmujesz decyzje oraz dobrze organizujesz własną pracę,

  • Mile widziana znajomość rynku mięsnego,

  • Łatwo nawiązujesz kontakty,

  • Posiadasz czynne prawo jazdy kat. B\

  • Znajomość programu optima/symfonia

  • znajomość ms office

To oferujemy

  • Przejrzyste warunki zatrudnienia, umowa o pracę, stabilna praca na dłużej

  • Korzystny system wynagrodzeń (stała pensja + system premiowy).

  • Doskonałą atmosferę pracy,

O nas

O firmie Złoty Drób Sp. z o.o.

Jesteśmy młodą firmą, stworzoną po to by odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku. Mamy świeże spojrzenie na rynek wyrobów z wędlin. Nie chcemy powielać ofert innych firm dlatego opracowaliśmy

własne receptury z zachowaniem największej staranności

oraz tzw. „czystej etykiety”.

Nasza firma powstała aby czerpać z tradycji zapoczątkowanej w 1990 roku oraz odpowiedzieć na zapotrzebowanie rynku. Swoje spojrzenie na rynek i Klienta opieramy na wieloletnim doświadczeniu oraz obserwacjach zmieniających się ciągle światowych oraz regionalnych trendów i nawyków konsumenckich.

Złoty Drób Sp. z o.o. ma stanowić uzupełnienie i zapewnienie kompleksowości produktów z gęsi, kaczki, indyka i kurczaka - powołana jako marka profesjonalnych produktów premium dedykowana dla sieci handlowych krajowych i zagranicznych Wchodząc do sklepów wielokrotnie skazani jesteśmy na zakup produktów o niskiej jakości, przetworzonych w taki sposób, że nie są one ani smaczne ani zdrowe, a to co jest używane do produkcji wędlin budzi nasze wątpliwości. Dlatego postanowiliśmy stworzyć produkty zachowując równowagę między jakością a smakiem, opierając się o wiedzę i doświadczenie największych fachowców z branży, z którymi wspólnie przygotowaliśmy serię produktów spełniających wysokie oczekiwania rynku

Złoty Drób Sp. z o.o. jest właścicielem marki Złota Gęś

Obecnie jesteśmy na etapie wprowadzania kolejnej marki wraz z nowymi produktami poszerzającymi ofertę marki Złota Gęś

www: zlotydrob.eu