Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

ZDROJOWA Clinic Lubuskie Centrum Gastroenterologii i Hepatologii Dariusz Giezowski

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2
  • Praca zmianowa:tak
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek), sobota
  • Godziny pracy:elastyczny grafik, możliwe nadgodziny
  • Możliwa praca w godzinach nocnych:nie
  • Tryb wypłaty:miesięczna
  • System wynagrodzeń:stała podstawa + nadgodziny

Twój zakres obowiązków

  • udzielanie informacji dotyczących zakresu świadczeń zdrowotnych pacjentom kontaktującym się telefonicznie, osobiście lub mailowo

  • budowanie długotrwałych relacji z pacjentami poprzez zapewnienie najwyższej jakości obsługi

  • dbanie o pozytywny wizerunek firmy

  • koordynowanie obiegu dokumentów oraz zapewnienie właściwego przepływu informacji

  • ewidencja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • wsparcie współpracowników (lekarzy, pielęgniarek) w zakresie administracyjnym

  • obsługa kasy fiskalnej oraz terminala płatniczego

Nasze wymagania

  • umiejętność pracy w zespole

  • przyjazne usposobienie

  • wysoka kultura osobista

  • posiadanie umiejętności dobrej organizacji pracy, sumienność

  • umiejętność pracy pod wpływem presji czasu i umiejętność rozwiązywania problemów

  • potrzeba pogłębiania wiedzy

  • umiejętność obsługi urządzeń biurowych, komputera i programów pakietu MS Office (Word, Excel)

  • gotowość do pracy w różnych godzinach, również w weekendy (poniedziałek – piątek: 7:30-20:30, sobota: 7:30-18:00).

To oferujemy

  • stabilną i ciekawa pracę w firmie z ugruntowaną pozycją na rynku

  • elastyczny grafik pracy

  • sympatyczny zespół współpracowników

  • możliwość rozwoju własnych kompetencji oraz doświadczenia zawodowego

  • wynagrodzenie od 3400 zł brutto (wzrost pensji wraz z nabywaniem kompetencji i doświadczenia)