Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-biurowy

"GRA-BUD" AURELIUSZ ŻEJMOO firmie

"GRA-BUD" AURELIUSZ ŻEJMO

Bartosza Głowackiego 1

Zielona Góra

Firma „GRA-BUD AURELIUSZ ŻEJMO” od początku swojego istnienia związana jest z szeroko rozumianym kolejnictwem. W obecnej chwili pracujemy na liniach głównych, magistralnych oraz najważniejszych szlakach w Polsce. Naszym głównym mottem jest uczciwość, rzetelność i zaufanie. Nad realizacją powierzonych nam zadań, opiekę sprawuje wysoko wyspecjalizowana kadra z niezbędnymi uprawnieniami.

Opis stanowiska:

  • praca w systemie BDO (sporządzanie Kart Przekazania Odpadu oraz ewidencji kwartalnych i rocznych),
  • tworzenie sprawozdań
  • realizacja obowiązków i monitorowanie zmian wynikających z przepisów w zakresie gospodarki odpadami

Wymagania:

  • wykształcenie min. średnie
  • znajomość systemu BDO (moduły ewidencji i sprawozdawczości)
  • znajomość Microsoft Office
  • mile widziane prawo jazdy kat. B
  • rzetelność i systematyczność, sumienność i lojalność

Oferujemy:

  • stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę (pełen etat/ 8 godzin)
  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia w oferowanej pracy
  • pracę w przyjaznej atmosferze

Ogłoszenie archiwalne