Oferta pracy

Pracownik administracyjno – biurowy

BEAUTYEXPERT SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄO firmie

  • Zielona Góra

    Zielona Góra, lubuskie
  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa zlecenie
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Przyjmowanie, wysyłanie i ewidencjonowanie korespondencji przychodzącej i wychodzącej oraz przygotowanie dokumentów zgodnie z potrzebami oraz bieżącą obsługą biura

  • Zapewnienie sprawnego obiegu dokumentów

  • Sprawny kontakt z klientami e-mailowy oraz telefoniczny

  • Obsługa sprzętu biurowego oraz wsparcie w bieżącej pracy biurowej i obsługi firmy

  • Pomocnicze prace księgowo – kadrowe

  • Wprowadzenie opisywanie, wystawianie oraz weryfikowanie faktur z umowami, zleceniami, zamówieniami

  • Sporządzanie raportów, rozliczeń

Nasze wymagania

  • Warunek konieczny - kilkuletnie doświadczenie w pracy na podanym stanowisku

  • Wykształcenia min. średniego

  • Biegłej obsługi komputera w tym pakietu MC Office, ze szczególnym uwzględnieniem

  • MS Exel

  • Umiejętności prowadzenia ewidencji, analizy kosztów i rozliczania dokumentów

  • Precyzyjności i dokładności

  • Samodzielności oraz dobrej organizacji pracy

  • Sumienności, komunikatywności i odpowiedzialności w wykonywaniu zadań

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy