Oferta pracy

Pracownik administracyjno - finansowy

ARTE sp. z o.o.O firmie

ARTE sp. z o.o.

Legionów 101

Częstochowa

Kim jesteśmy?

Arte Sp. z o.o. jest właścicielem sieci wielkopowierzchniowych, specjalistycznych salonów
z wykładzinami i dywanami, funkcjonujących pod marką Arte, zlokalizowanych w większych miastach Polski. Firma prowadzi również jeden z wiodących w swojej branży sklep internetowy www.arte.pl.

Zakres obowiązków:

  • obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej,
  • koordynacja bieżących spraw administracyjno-biurowych,
  • dbanie o właściwy obieg dokumentów i przepływ informacji,
  • katalogowanie i archiwizacja dokumentów firmowych,
  • obsługa sprzętów biurowych,
  • komunikacja z innymi firmami i partnerami,
  • sporządzanie pism,
  • wprowadzanie danych do systemu,
  • weryfikacja dokumentów kosztowych i raportów sprzedaży,
  • przygotowanie przelewów krajowych i zagranicznych,
  • wystawianie faktur sprzedażowych w programie księgowym,
  • wsparcie działu finansowego w realizacji bieżących zadań,
  • realizacja czynności wyznaczanych na bieżąco przez bezpośrednich przełożonych.

Wymagania:

  • absolwent lub student ostatnich lat studiów (preferowane kierunki ekonomiczne
    i pokrewne),
  • gotowość do podjęcia pracy w pełnym wymiarze godzin,
  • dobra znajomość pakietu MS Office,
  • dobra organizacja pracy,
  • umiejętność pracy w zespole.

Oferujemy:

  • praca w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku,
  • możliwość zdobycia doświadczenia zawodowego,
  • możliwość rozwoju i podnoszenia kwalifikacji zawodowych.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie CV za pomocą przycisku aplikuj
umieszczając w nim klauzulę.

„Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Arte Sp. Z o.o. z siedzibą w Częstochowie, ul. Legionów 101, 42-202 Częstochowa, moich danych osobowych w zakresie zawartym w niniejszym CV w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji. Przysługuje mi prawo do cofnięcia wyrażonej zgody w dowolnym momencie. Powyższe nie wpływa na zgodność z prawem przetwarzania, którego dokonano na podstawie wyrażonej przeze mnie zgody przed jej cofnięciem”.

Administratorem Pani/Pana danych osobowych w procesie niniejszej rekrutacji jest Arte Sp. Z o.o., z którą można skontaktować się pod adresem pocztowym ul. Legionów 101, 42-202 Częstochowa oraz adresem e-mail [email protected] Pani/Pana dane osobowe zamieszczone w CV będą przetwarzane w celu przeprowadzenia i rozstrzygnięcia rekrutacji na stanowisko, którego dotyczy ogłoszenie (podstawą prawną przetwarzania jest art. 6 ust. 1 lit. a) RODO*).

Pani/Pana dane osobowe będą przechowywane, aż do czasu zakończenia procesu rekrutacji (za wyjątkiem CV wybranego kandydata).

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy