Oferta pracy

Pracownik administracyjno-finansowy

Reincon Sp. z o.o.O firmie

Rekrutacja zdalna

Reincon Sp. z o.o.

Marmurowa 8

Rumia

REINCON Sp. z o.o. istnieje na rynku budowlanym od 2014 roku, a początki jej działalności związane są z branżą kolejową. Obecnie działalność firmy REINCON obejmuje głównie sektor budownictwa inżynieryjnego. Dostosowujemy się do wymagań zmieniającego się rynku i rozwijamy naszą ofertę, która obejmuje kompleksowe usługi w zakresie budowy kolejowych i drogowych obiektów inżynieryjnych, oczyszczalni ścieków, budownictwa kubaturowego oraz hydrotechnicznego.

Obecnie poszukujemy osoby na stanowisko:

Opis stanowiska:

  • archiwizacja dokumentacji księgowej
  • współpraca z zewnętrznym biurem rachunkowym
  • obsługa korespondencji firmowej
  • bieżąca obsługa biura
  • prowadzenie prostych ewidencji
  • obsługa korespondencji
  • wykonywanie zestawień i rozliczeń wg wytycznych
  • obsługa rozrachunków i rozliczeń

Mile widziane:

  • wykształcenie średnie/wyższe kierunkowe: ekonomia, finanse, rachunkowość
  • doświadczenie na podobnym stanowisku
  • bardzo dobra organizacja pracy własnej
  • mile widziane doświadczenie w firmach budowlanych na podobnym stanowisku
  • dobra znajomość arkuszy kalkulacyjnych i edytorów tekstów

Oferujemy:

  • zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • elastyczny czas pracy
  • różnorodne i urozmaicone zadania ustalane z Twoim przełożonym
  • stabilną i długofalową współpracę oraz jasną ścieżkę kariery
  • wynagrodzenie dopasowane do Twojej wiedzy i umiejętności

Osoby zainteresowane podjęciem pracy na w/w stanowisku prosimy o przesłanie CV klikając w przycisk APLIKUJ

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy