Pracownik Administracyjno-Gospodarczy

  • Sulisław (pow. brzeski), opolskie
  • Pracownik fizyczny
  • 12.07.2018
  • Ważna jeszcze 22 dni (do 11.08.2018)

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    BJ Sp. z o.o.

    Hotel Pałac Sulisław*****(www.sulislaw.pl)
    poszukuje pracownika na stanowisko:

    Miejsce pracy: Sulisław (pow. brzeski)

    Opis stanowiska:

    • Obsługa zgłoszeń awarii i usterek
    • Wykonywanie drobnych napraw oraz współpraca z zewnętrznymi firmami serwisowymi
    • Administrowanie działań związanych z procesem zaopatrzeniowym
    • Dbanie o właściwy stan techniczny urządzeń i instalacji w budynku

    Wymagania:

    • Zdolności manualne, tzw. złota rączka
    • Prawo jazdy kat. B (sprawne kierowanie samochodem)
    • Komunikatywność i umiejętność pracy w zespole
    • Dobra organizacja czasu pracy
    • Umiejętność samodzielnego działania i rozwiązywania problemów

    Oferujemy:

    • Pracę w prężnie rozwijającej się firmie o stabilnej pozycji na rynku oraz w profesjonalnym zespole
    • Stałe zatrudnienie
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Możliwość zakwaterowania i wyżywienia

    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.