Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno - gospodarczy

Toruńska Agenda Kulturalna

3 5003 800 brutto / mies.
  • Dni pracy:dni robocze (poniedziałek - piątek)
  • Godziny pracy:8:00-16:00
  • Tryb wypłaty:miesięczna

Marii Konopnickiej 13

Bydgoskie Przedmieście

Toruń

Twój zakres obowiązków

  • obsługa techniczna imprez plenerowych, w tym wykonywanie prac montażowych, naprawczych i praca fizyczna,

  • obsługa techniczna bieżących działań instytucji, w tym przygotowanie harmonogramu działań z zakresu obsługi technicznej na etapie planowania i realizacji wydarzeń,

  • diagnozowanie awarii, uszkodzeń, wykonywanie prostych napraw,

  • planowanie i wykonywanie obsług, przeglądów urządzeń i instalacji, itp.,

  • utrzymanie w gotowości powierzonych pod nadzór urządzeń, bieżący serwis,

  • sprawy techniczno – gospodarcze,

  • utrzymanie porządku w zarządzanych przez instytucje nieruchomościach,

  • współpraca z innymi działami i firmami zewnętrznymi.

Nasze wymagania

  • wykształcenie co najmniej zawodowe lub średnie (preferowane o profilu elektrycznym lub elektromechanicznym),

  • doświadczenie w pracach serwisowych lub remontowo-budowlanych,

  • dobra organizacja pracy, umiejętność pracy samodzielnej i w zespole, oraz samodzielność w podejmowaniu decyzji,

  • umiejętność pracy pod presją czasu,

  • dyspozycyjność, punktualność, rzetelność.

  • Wymagania dodatkowe (mile widziane):

  • znajomość języka angielskiego, co najmniej w stopniu komunikatywnym,

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku,

  • prawo jazdy kategorii B.

To oferujemy

  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,

  • stabilne zatrudnienie w ramach umowy o pracę,

  • możliwość korzystania na preferencyjnych warunkach z ubezpieczenia grupowego na życie,

  • możliwość zdobycia szerokiego doświadczenia i podnoszenia kwalifikacji i rozwoju zawodowego,

  • możliwość wdrażania własnych pomysłów,

  • owocowe czwartki.

  • Wymagane dokumenty dodatkowe:

  • CV oraz list motywacyjny,

  • dokumenty poświadczające posiadane kwalifikacje (kserokopie),

  • dokumenty potwierdzające staż pracy (kserokopie), dokumenty potwierdzające doświadczenie zawodowe oraz wiedzę specjalistyczną i umiejętności (kserokopie),

  • oświadczenie o stanie zdrowia pozwalającym na zatrudnienie na danym stanowisku,

  • oświadczenie kandydata, że nie był skazany prawomocnym wyrokiem sądu za umyślne przestępstwo ścigane z oskarżenia lub umyślne przestępstwo skarbowe,

  • inne, które kandydat uważa za ważne dla jego przyszłej pracy.

Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • dofinansowanie wypoczynku

O nas

Jako samorządowa instytucja kultury Toruńska Agenda Kulturalna zajmuje się organizacją kilku z największych wydarzeń kulturalnych w Toruniu i regionie, skupiając się na kreowaniu oraz budowaniu kulturalnej marki miasta.

Do zadań instytucji należy w szczególności organizowanie festiwali oraz przedsięwzięć artystycznych o charakterze krajowym i międzynarodowym, miejskich imprez cyklicznych, warsztatów oraz zajęć z zakresu edukacji kulturalnej.

Zobacz nasz film --> https://www.youtube.com/watch?v=OgLWinbPhuo