Ta oferta pracy jest nieaktualna od 11 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Administracyjno – Gospodarczy

  • Warszawa, mazowieckie
  • Specjalista
  • 06.09.2018

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Cargo Consultants to skład celny publiczny i magazyn celny z siedzibą w Warszawie.
    Obecnie poszukujemy kandydatów na stanowisko:
    Miejsce pracy: Warszawa

    Główne obowiązki:

    • Wykonywanie przeglądów, prac konserwacyjnych w budynkach będących własnością firmy
    • Sprawne usuwanie zaistniałych awarii i reakcja na bieżące potrzeby
    • Drobne naprawy i remonty
    • Obsługa techniczna budynków

    Oczekiwania:

    • Doświadczenie w pracach budowlanych lub konserwacji nieruchomości
    • Wysoka kultura osobista
    • Dyspozycyjność i dokładność
    • Prawo jazdy kat. B
    • Umiejętność wykonywania prac typu "złota rączka"
    • Umiejętności w jednym z poniższych zakresów:
      • umiejętność wykonywania prac budowlanych (gładzie, gipsy, płytki, G-K itd), drobne prace ślusarskie (zamki, samozamykacze) lub
      • uprawnienia elektryczne m.in 1 KV, drobne prace ślusarskie (zamki, samozamykacze) lub
      • połączenia zgrzewane, prasowane, gwintowane, drobne wymiany na instalacjach, głowice, pompy itd.

    Oferujemy:

    • Umowę o pracę/umowa zlecenie
    • Niezbędne narzędzia pracy.
    • Pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku.
    • Stabilne zatrudnienie
    • Atrakcyjne wynagrodzenie
    Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.
    Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cargo Consultants moich danych osobowych, zawartych w mojej ofercie pracy, dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (t.j. Dz. U. z 2016 r., poz. 922). Jednocześnie wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Cargo Consultants moich danych osobowych na potrzeby przyszłych rekrutacji.