Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-księgowy

"VELO" sp. z o.o.

  • Gliwice

    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Twój zakres obowiązków

  • Sprawdzanie dokumentów księgowych pod względem rachunkowym i merytorycznym, wprowadzeniem ich do obiegu dokumentów,

  • Księgowanie prostych dokumentów kosztowych, not księgowych, polecenia księgowania,

  • Księgowanie wyciągów bankowych,

  • Monitorowanie i uzgadnianie sald należności i zobowiązań z kontrahentami krajowymi i zagranicznymi, przygotowywanie potwierdzeń sald, kompensat itd.,

  • Przygotowywanie dokumentów do archiwizacji,

  • Wykonywanie innych spraw administracyjno-biurowych,

  • Współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Wykształcenie bądź udokumentowane doświadczenie w księgowości,

  • Mile widziana znajomość Comarch ERP XL,

  • Umiejętność sprawnej organizacji pracy, dokładność, sumienność,

  • Samodzielność w działaniu,

  • Umiejętność obsługi komputera (pakietu MS Office w szczególności Excel),

  • Komunikatywność oraz umiejętność pracy w zespole.

  • Mile widziane

  • Przedsiębiorczość i pro aktywna postawa w zakresie realizacji powierzonych zadań,

  • Zdolności analityczne.

To oferujemy

  • Wynagrodzenie w ramach umowy o pracę adekwatne do umiejętności i realizowanych zadań,

  • Możliwość otrzymania dodatkowych premii oraz korzystania z przywilejów zgodnych z wewnętrznym Regulaminem Wynagradzania,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Możliwość pracy w dynamicznym zespole oraz uczestnictwa w szkoleniach zawodowych,

  • Łatwy dojazd do pracy, parking.

O nas

VELO

Velo sp. z o.o. dystrybutor rowerów, części oraz akcesoriów rowerowych uznanych światowych marek. Firma działa od roku 1993. Wraz z Partnerami tworzymy sieć Dobre Sklepy Rowerowe.

Więcej informacji o firmie na stronie