Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjno-Księgowy

Schock Sp. z o.o.

5 5007 000 brutto / mies.
  • Przejazdowa 99
    Tychy, śląskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Przejazdowa 99

Tychy

Schöck jest wiodącą, światową firmą, która oferuje rozwiązania w zakresie izolacji termicznej i akustycznej. Główną specjalnością firmy Schöck są rozwiązania dla budownictwa jedno- i wielorodzinnego, które są dopasowane do wymogów poszczególnych międzynarodowych rynków. Schöck Sp. z o.o. jest przedsiębiorstwem Grupy Schöck, która prowadzi swoją działalność na całym świecie w ramach 14 spółek zatrudniających ponad 1000 pracowników.

Codzienne obowiązki:

  • Księgowanie faktur od dostawców,
  • Kontrolę formalną, rachunkową i merytoryczną dokumentów, płatności faktur,
  • Dbanie o właściwy obieg dokumentacji księgowej,
  • prowadzenie ewidencji dłużników, upomnienia,
  • Kontakt z klientem i oddziałami firmy,
  • Kontrolę dokumentacji transakcji zagranicznych (WDT, Export, Import),
  • Bieżącą weryfikację prawidłowości zapisów księgowych,
  • Okresowe uzgadnianie obrotów i sald kont księgowych,
  • Nadzorowanie ewidencji środków trwałych,
  • zamykanie miesiąca,
  • Rozwiązywanie trudności związanych z fakturami,
  • Prace administracyjne - raporty, zestawienia, archiwizacja dokumentów,
  • W razie konieczności obsługa recepcji,

Wymagania:

  • Minimum 3 letnie doświadczenie w księgowości,
  • wykształcenie wyższe (preferowane kierunki finansowe),
  • Znajomość przepisów z zakresu: prawa podatkowego, rachunkowości i zagadnień kadrowych,
  • Znajomość języka niemieckiego lub angielskiego w mowie i piśmie (minimum B2),
  • Umiejętność pracy w zespole,
  • Znajomość pakietu Microsoft Office,
  • Znajomość systemu SAP,

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie - umowa o pracę na pełen etat,
  • Pracę od poniedziałku do piątku 8:00 – 16:00,
  • Przyjemną atmosferę w dynamicznie rozwijającej się firmie,
  • Możliwość doskonalenia zawodowego (szkolenia i kursy językowe),
  • Prywatna opieka medyczna
  • Dodatek wakacyjny z ZFŚS
  • Premia roczna

Ogłoszenie archiwalne