Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno-logistyczny

GEMINI Jarosław Zdziechowski

4 0005 000 brutto / mies.
  • Górnicza 9, Żory
    Żory, śląskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna
  • Praca od zaraz

Górnicza 9

Żory

Twój zakres obowiązków

  • Codzienna praca z dokumentami księgowymi (wystawianie faktur, korekt, wprowadzanie faktur kosztowych)

  • Prowadzenie reklamacji (zgodnie z procesem reklamacyjnym w naszej firmie oraz wypełnianie wymogów reklamacyjnych naszych dostawców)

  • Koordynowanie dostaw (kontakt z BOK naszych dostawców aby zsynchronizować prace na magazynie, procesowanie dokumentów przewozowych)

  • Koordynowanie wysyłek (przygotowywanie dokumentów WZ, identyfikacja oraz znaczenie towaru zamówionego przez klienta, przekazanie informacji o zamówieniu pracownikom magazynu)

  • Pomoc przy pakowaniu produktów do wysyłek kurierskich

Nasze wymagania

  • Posiadanie umiejętności pracy na komputerze (MS office, w szczególności Excell oraz Outlook)

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

  • Łatwość z zarządzaniu dokumentami

  • Wysoki poziom skrupulatności i dokładności

  • Samodzielność w realizacji powierzonych zadań, umiejętność proponowania rozwiązań

  • Komunikatywność i otwartość

To oferujemy

  • Umowę o pracę (podstawa + premie uznaniowe)

  • Zdobycie doświadczenia we wciąż rozwijającej się branży szklarskiej

  • Możliwości rozwoju wewnątrz firmy przy otwieraniu nowych projektów np. www.zeszkła.pl

O nas

Firma Gemini, na rynku szklarskim jest od 1999 roku. U podstaw naszej działalności leży dostarczanie szkła do klientów biznesowych. Sprzedajemy szkło z naszych magazynów do firm z całej Polski, które zajmują się dostarczaniem do klienta końcowego produktów szklanych, głównie budowlanych. Dodatkowo otworzyliśmy projekt lokalny www.zeszkła.pl, który pozwala nam na współpracę w kanale B2C w zakresie szklanych wykończeń wnętrz takich jak ścianki loftowe, kabiny prysznicowe, lustra, balustrady itp. pod konkretny projekt z kompleksowym montażem. Rozwijając się na rynku szklarskim poszukujemy osoby do pomocy w zakresie rozwoju firmy na stanowisko pracownik administracyjno-logistyczny, którego głównym zadaniem będzie koordynowanie spraw logistyczno-magazynowych.