Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjno - magazynowy

WERIN Sp. z o. o.

  • Harcerzy 3, Szczecin
    Szczecin, zachodniopomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • pracownik fizyczny
  • Praca od zaraz

Harcerzy 3

Szczecin

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa magazynu: wydawanie, przyjmowanie sprzętu i materiałów oraz monitorowanie jego stanu;

  • Obsługa systemu do wypożyczania narzędzi i inwentaryzacji sprzętu;

  • Obsługa floty pojazdów;

  • Dbanie o zaopatrzenie: zbieranie ofert, składanie zamówień;

  • Prace porządkowe związane ze sprzętem i materiałami magazynowymi;

  • Współpraca z zewnętrznymi serwisami, dostawcami;

  • Doraźne wsparcie działu administracyjnego.

Nasze wymagania

  • dobra znajomość pakietu MS Office;

  • umiejętność korzystania z komputera i aplikacji mobilnych;

  • duża dokładność, przywiązanie do szczegółów;

  • odpowiedzialność i dobra organizacja pracy.

Mile widziane

  • wykształcenie średnie;

  • doświadczenie w pracy na magazynie lub w administracji biurowej;

  • osoby z orzeczeniem o niepełnosprawności.

To oferujemy

  • stabilizację, z naszymi pracownikami chcemy się wiązać na lata;

  • stałe wynagrodzenie, które będzie odpowiadać Twojemu doświadczenie i będzie rosnąć z Twoimi kompetencjami;

  • dobrą atmosferę; zależy nam na tym, aby ludzie w naszych zespołach byli zadowoleni z pracy;

  • umowę o pracę, najpierw na okres próbny, po nim na czas nieokreślony.

  • Benefity

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • brak dress code’u

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

W Werinie zajmujemy się projektami telekomunikacyjnymi, elektrycznymi i niskoprądowymi. W naszej pracy wykorzystujemy różne technologie, m.in. światłowodową. Aktualnie poszukujemy do naszego zespołu osoby na stanowisko pracownika administracji magazynu.

Twoje doświadczenie nie jest kluczowe, ale będzie dużym plusem. Możemy Cię wiele nauczyć.

Przewiń do profilu firmy

Jeżeli zainteresowało Cię ogłoszenie skontaktuj się z nami. Prześlij swój życiorys lub wiadomość opisującą Twoje dotychczasowe doświadczenie i umiejętności za pomocą przycisku Aplikowania, a wtedy my skontaktujemy się z Tobą. W tytule wiadomości prosimy o wpisanie nazwy stanowiska.