Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny/ Asystent/Asystentka Zarządu

RELOPACK SOLUTIONS SP. Z O. O. SPÓŁKA KOMANDYTOWA

  • Chludowo (pow. poznański)

    Chludowo (pow. poznański), wielkopolskie
  • ogłoszenie wygasło 21 dni temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent, młodszy specjalista (Junior)

Twój zakres obowiązków

  • obsługa administracyjna biura: dbanie o porządek i wizerunek biura, organizację przestrzeni biurowej, opieka nad odwiedzającymi firmę Gośćmi

  • rejestracja korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • koordynacja obiegu dokumentów

  • archiwizacja dokumentów

  • organizacja podróży

  • współpraca i wsparcie wszystkich Działów w organizacji a szczególnie Zarządu

  • kontakt z podmiotami współpracującymi z firmą

  • tworzenie pozytywnego i profesjonalnego wizerunku Spółki

Nasze wymagania

  • doświadczenie na podobnym stanowisku;

  • profesjonalizm w codziennym działaniu w środowisku biznesowym;

  • wysoki poziom kultury osobistej;

  • wielozadaniowość i szybkość w wykonywaniu zadań

  • dokładność, terminowość, dobra organizacja pracy

  • umiejętność planowania i organizacji czasu pracy własnej

  • znajomość języka angielskiego i/lub niemieckiego pozwalająca na swobodną komunikację

  • dobra znajomość MS Office (szczególnie Excel, Word)

To oferujemy

  • Ambitną, ciekawą, rozwijającą pracę

  • Możliwość rozwoju zawodowego w dynamicznie rozwijającej się branży

  • Pracę wśród życzliwych ludzi

  • Partnerskie traktowanie

  • Wsparcie ze strony przełożonych i współpracowników

  • Dużą swobodę działania

  • Urozmaicony charakter zadań

  • Umowę o pracę na pełny etat

  • Stabilność zatrudnienia

  • Atrakcyjne wynagrodzenie

  • Możliwość uzyskiwania premii

  • Ubezpieczenie

  • Opiekę medyczną

  • Narzędzia pracy ( komputer, telefon komórkowy),

  • Szkolenia zawodowe

  • Międzynarodowe doświadczenia

  • Benefity

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

Rynek produkcji przemysłowej pęka w szwach, a wszystkie firmy z tego działu mają jedną wspólną cechę – wysyłają zarówno swoje produkty do klientów, jak i swoje maszyny i urządzenia pomiędzy siedzibami w różnych miejscach na świecie. To tutaj właśnie powstała nasza firma RELOPACK SOLUTIONS – zajmujemy się pakowaniem przemysłowym i relokacjami wszystkiego co nietypowe a nierzadko są to rzeczy wielkogabarytowe. Poszukujemy aktualnie osoby na stanowisko Doradcy Techniczno-Handlowego, która wesprze nas w opiece nad klientami potrzebującymi naszych usług. Potrzebujemy osoby charyzmatycznej lubiącej samodzielnie układać sobie czas pracy, jak również lubiącej ciągły kontakt z ogromnymi firmami przemysłowymi.

Jeżeli męczy Cię rutyna, a motywuje ciekawa praca w rozwijającej się branży oraz lubisz mieć inicjatywę i samodzielność, to dołącz do naszego zespołu.

Przewiń do profilu firmy

Jeśli jesteś gotów do nas dołączyć i rozwijać z nami cały rynek to wyślij do nas swoje

CV. Odpowiemy w ciągu 48h – 72h od momentu otrzymania Twojego CV (z

wyłączeniem weekendu – też chcemy odpocząć ;))