Oferta pracy

Pracownik administracyjny B2B branża AGD

Partners Team Sp. z o.o.O firmie

  • Warszawa, mazowieckie

  • Ogłoszenie wygasło 9 dni temu
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma z branży AGD aktualnie poszukuje osoby za stanowisko:

Opis stanowiska:

  • Kontrola nad obiegiem dokumentów w procesie obsługi klienta
  • Weryfikacja dokumentów, ich jakości i kompletności
  • Wprowadzanie danych do systemu informatycznego
  • Wystawianie faktur
  • Wsparcie pracowników działu sprzedaży oraz działu serwisu
  • Bieżąca korespondencja mailowa i telefoniczna z kontrahentami
  • Monitorowanie oraz realizacja zgłoszeń
  • Współpraca z odpowiednimi działami na poziomie całej organizacji
  • Raportowanie wewnętrze

Wymagania:

  • Minimum dwu-letnie doświadczenie w back office B2B
  • Mile widziane doświadczenie w branży AGD
  • Dobra znajomość języka włoskiego i ewentualnie angielskiego
  • Bardzo dobra znajomość pakietu Microsoft Office, w szczególności programu Excel
  • Mile widziana znajomość programu WF Mag
  • Umiejętność obsługi urządzeń biurowych
  • Skrupulatność
  • Komunikatywność, otwartość oraz umiejętność pracy w zespole
  • Dobra organizacja pracy własnej

Oferujemy:

  • Stabilne zatrudnienie
  • Pracę w międzynarodowej i szybko rozwijającej się firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie
  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy