Oferta pracy

Pracownik administracyjny - Back office

MEDIN POLSKA Sp. z o.o.O firmie

4 200‐4 800 zł brutto / mies.
  • Katowice, śląskie

  • Ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista

Firma medyczna. Portfolio spółki tworzą produkty dla traumatologii, chirurgii, stomatologii i ortopedii.

Poszukujemy pracownika administracyjnego z doświadczeniem w pracy z programem księgowym Optima.

Zakres obowiązków:

  • prowadzenie ewidencji stanów magazynowych,
  • przygotowanie i wysyłanie zamówień,
  •  wystawianie faktur,
  • ewidencja wychodzącej i przychodzącej poczty do dziennika pocztowego,
  • przyjmowanie dokumentów księgowych i ich rejestrowanie w systemie;
  • zamawianie i odbiór przesyłek kurierskich,
  • pakowanie i przygotowanie towaru do wysyłki;
  • inne prace administracyjne

Wymagania:

  • Doświadczenie pracy z programem Optima
  • Język angielski lub czeski ( komunikatywny)
  • Dyspozycyjność
  • Prawo jazdy

Oferujemy:

Praca na pełen etat, umowa o pracę, miejsce pracy w nowoczesnym biurowcu.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy