Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny

FUNDACJA ROZWOJU INTELIGENTNYCH SPECJALIZACJIO firmie

  • Białystok, podlaskie

  • Ogłoszenie wygasło 22 dni temu
  • Rekrutacja zdalna
  • Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Specjalista

Fundacja Rozwoju Inteligentnych Specjalizacji działa w trzech dziedzinach usług rozwojowych. Prowadzimy w pełni profesjonalne szkolenia, oparte o rzeczywiste potrzeby uczestników. Świadczymy usługi z zakresu doradztwa biznesowego oraz opracowywania strategii firm naszych interesariuszy. Pomagamy w pozyskiwaniu dotacji z Unii Europejskiej i pozostałych zewnętrznych źródeł dofinansowań. Obecnie realizujemy kilkanaście projektów szkoleniowych i doradczych oraz udzielamy wsparcia przy projektach inwestycyjnych na terenie całego kraju.

Fundacja Rozwoju Inteligentnych Specjalizacji poszukuje osoby na stanowisko:

W zakres obowiązków wchodzi m.in:

  • Obsługa interesariuszy oraz klientów Fundacji (przyjmowanie oraz wsparcie klientów)
  • Obsługa telefonu służbowego oraz poczty elektronicznej Fundacji
  • Obsługa sprzętu biurowego
  • Samodzielna, bieżąca obsługa korespondencji: przyjmowanie, rejestrowanie oraz wysyłanie w formie papierowej i za pomocą e-mail, zarządzanie dokumentacją przychodzącą i wychodzącą
  • Archiwizacja dokumentacji
  • Odpowiedzialność za zaopatrzenie biura (artykuły biurowe, spożywcze)
  • Prowadzenie spraw administracyjnych oraz sprawozdawczość w określonym zakresie przez przełożonych
  • Współpraca z zewnętrznym Biurem Rachunkowym oraz prowadzenie spraw kadrowych

Nasze oczekiwania:

  • Wykształcenie min. średnie ekonomiczne, administracyjne lub prawnicze
  • Bardzo dobra znajomość programu Microsoft Excel
  • Umiejętność pracy w zespole
  • Doświadczenie na podobnym stanowisku min. 2 lata

Oferujemy:

  • Pracę w ciekawej i rozwijającej się organizacji
  • Możliwość rozwoju ścieżki kariery
  • Stałą, stabilną pracę
  • Zatrudnienie na okres minimum 2 lat
  • Wyłącznie umowę w ramach kontraktu B2B, osoby zainteresowany innym rodzajem umowy zapraszamy w przyszłości
  • na poziomie średniej krajowej
  • finansowany okres wypoczynkowy

Rodzaj umowy:

  • System pracy w godzinach: 8:00 - 16:00
  • Atrakcyjne wynagrodzenie

Ogłoszenie archiwalne