Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny Biura Projektowego

AMK Kraków SA

  • Kraków

    Kraków, małopolskie
  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • bieżąca obsługa biura projektowego

  • obsługa maszyny wielofunkcyjnej formatu A4

  • obsługa plotera wydruków wielkoformatowych

  • aktualizacja elektronicznego rejestru dokumentacji projektowej

  • archiwizacja dokumentacji projektowej

  • zamawianie materiałów biurowych dla Firmy na podstawie zapotrzebowania komórek organizacyjnych Firmy

Nasze wymagania

  • wykształcenie min. średnie

  • dobra znajomość pakietu MS Office, ze szczególnym uwzględnieniem MS Excel i MS Word

  • odpowiedzialność, sumienność i zaangażowanie

  • komunikatywność - umiejętność pracy w zespole

  • wysoka kultura osobista, dyskrecja

Mile widziane

  • doświadczenie w pracy na podobnym stanowisku w biurze projektowym

To oferujemy

  • zatrudnienie na umowę o pracę (praca stacjonarna w biurze)

  • elastyczny - ruchomy czas pracy

  • pracę w stabilnej firmie

  • miłą i przyjazną atmosferę pracy

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • dofinansowanie szkoleń i kursów

  • elastyczny czas pracy

  • spotkania integracyjne

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • dofinansowanie wypoczynku

  • inicjatywy dobroczynne

  • dofinansowanie studiów

Jesteśmy średniej wielkości Firmą inżynierską należącą do dużej międzynarodowej Grupy Kapitałowej, realizującą długoterminowe kontrakty technologiczne w szeroko rozumianym sektorze budownictwa przemysłowego i energetycznego.

Przewiń do profilu firmy

Osoby zainteresowane prosimy o wysłanie CV poprzez przycisk Aplikuj.