Oferta pracy

Pracownik administracyjny - biurowy - Asystentka Zarządu

RAB-INSTAL Damian RabstajnO firmie

3 300‐4 700 zł / mies. (zal. od umowy)
  • Barbary 21
    Katowice, śląskie
  • Ogłoszenie wygasło 7 dni temu
  • Pracodawca nie wymaga CV
  • Umowa o pracę, Kontrakt B2B
  • Pełny etat
  • Asystent

RAB-INSTAL Damian Rabstajn

Barbary 21

Katowice

     Firma ugruntowana na wiedzy inżynierskiej i wieloletnim doświadczeniu w branży instalacyjnej. Zarówno od strony projektowej jak i wykonawczej.

Specjalizujemy się w instalacjach: Ogrzewania, Wentylacji, Klimatyzacji, Wod-Kan

Dysponujemy kadrą inżynierską, jak również brygadami specjalistów w branży instalacyjnej i automatyki przemysłowej.

Opis stanowiska:

Pracownik administracyjny - biurowy. Asystentka Zarządu.

Powierzone zadania na proponowanym stanowisku to:

  • Administrowanie: kadr (pracowników), środków trwałych
  • Dbanie o wizerunek firmy, biura ( kultura korespondencji i terminowość)
  • Kompletowanie dokumentów w formie fizycznej i elektronicznej
  • Korespondencja pocztowa z Kontrahentami, Urzędami (Skarbowy, ZUS)
  • Kontrola terminowości płatności, ubezpieczeń, rozliczeń.
  • Zaopatrzenie w artykuły biurowe

Wymagania:

  • Wykształcenie wyższe lub w trakcie studiów
  • Doświadczenia na podobnym stanowisku lub chęci do nabycia nowych kompetencji
  • Dobra organizacja pracy, samodzielność i kreatywność
  • Wysoka kultura osobista
  • Silna motywacja i zaangażowanie w wykonywaną pracę

Oferujemy:

  • Zatrudnienie na umowę o pracę lub współpracę B2B
  • Możliwość zdobycia nowych doświadczeń poprzez uczestnictwo w ciekawych projektach
  • Miłą atmosferę w pracy
  • Premie uznaniowe

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy