Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

MyWam Kupiec, Bartold, Angres Spółka JawnaO firmie

MyWam Kupiec, Bartold, Angres Spółka Jawna

Szczecińska 10

Chorzów

MyWam Kupiec, Bartold, Angres sp.j.

Producent wózków dla dzieci z niepełnosprawnościami, firma MyWam z siedzibą w Chorzowie poszukuje pracownika na stanowisko:

Pracownik Administracyjny

Opis stanowiska:

Osoba zatrudniona na tym stanowisku będzie odpowiadała za prawidłowy obieg dokumentów handlowych oraz za prawidłowe ich rozliczenie. Jest to stanowisko scalające pracę handlowców i księgowości. Ze względu na rozwój firmy potrzebujemy kolejnej osoby, która wesprze nas w dokumentacji.

Oczekiwania:

  • doświadczenie w pracy biurowej
  • umiejętność wykrywania błędów i pomyłek
  • kreatywność i otwartość na zmiany
  • Znajomość pakietu Office
  • Znajomość obsługi programu Subiekt (pożądane)
  • Znajomość obsługi programu do rozliczeń NFZ Global (dodatkowy atut)
  • zdolności analityczne

Oferujemy:

  • ciekawą i pełną wyzwań pracę w firmie o ugruntowanej pozycji na rynku
  • niekorporacyjne środowisko pracy, możliwość kreowania i tworzenia otoczenia
  • stabilne zatrudnienie. Umowa o pracę
  • atrakcyjne wynagrodzenie
  • prace w stałych godzinach. Pon 8-17, Wt-Cz 8-16, Pt 8-15

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Ogłoszenie archiwalne