Ta oferta pracy jest nieaktualna od 1227 dni. Sprawdź aktualne oferty pracy dla Ciebie

Pracownik Administracyjny

  • Dąbrowa Górnicza, śląskie
  • Asystent
  • 2015-02-10

    Pracodawca ma prawo zakończyć rekrutację we wcześniejszym terminie.

    Nasza firma poszukuje kandydatów na stanowisko:

    PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY

    Miejsce pracy: Dąbrowa Górnicza

    Zakres obowiązków:

    • Bieżąca współpraca z Klientem
    • Obsługa systemu magazynowego
    • Przygotowanie dokumentów magazynowych
    • Obsługa ruchów magazynowych, wyjaśnianie niezgodności
    • Sporządzanie raportów
    • Rozpatrywanie reklamacji
    • Współpraca z innymi działami w firmie

    Grupa FIEGE jest jedną z największych prywatnych firm w Europie specjalizującą się w logistyce kontraktowej. Projektujemy, wdrażamy i obsługujemy zintegrowane łańcuchy dostaw dla Klientów z różnych branż. Zatrudniamy ponad 21 000 osób. Posiadamy 230 oddziałów w 18 krajach. Wyznaczamy standardy w zakresie usług logistycznych.

    Wymagania:

    • Dobra znajomość języka angielskiego
    • Dobra znajomość pakietu MS Office (zwłaszcza MS Excel)
    • Umiejętności analityczne
    • Zdolności komunikacyjne
    • Mile widziane doświadczenie zawodowe w obsłudze Klienta B2B
    • Wykształcenie min. średnie

    Wybranej osobie zaproponujemy:

    • Umowę o pracę na zastępstwo
    • Zmianowy system pracy (pon. -pt.)
    • Możliwość rozwoju zawodowego
    • Pracę w międzynarodowym otoczeniu

    Prosimy o przesłanie ofert klikając, na przycisk:

    Prosimy o dopisanie następującej klauzuli: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych zawartych w mojej ofercie pracy dla potrzeb niezbędnych do realizacji procesu rekrutacji zgodnie z ustawą z dnia 29 sierpnia 1997 r. o ochronie danych osobowych (Dz. U. z 2002 r. Nr 101, poz. 926, ze zm.)”

    Jednocześnie informujemy, iż odpowiemy tylko na wybrane oferty.