Oferta pracy

Pracownik Administracyjny działu zarządzania obiektami

DL Invest Group PM S.A.O firmie

Rekrutacja zdalna

DL Invest Group PM S.A.

Mielęckiego 10

Katowice

DL INVEST GROUP PM SA

DL Invest Group od ponad 10 lat realizuje inwestycje na rynku nieruchomości komercyjnych, zarządzając portfelem nieruchomości o wielkości 2 000 000 m2 , w skład których wchodzą:

  • centra handlowe,
  • centra biurowe,
  • centra logistyczne.

Ze względu na stale rosnącą ilość projektów realizowanych w ramach Grupy Kapitałowej poszukujemy osoby na stanowisko:

PRACOWNIK ADMINISTRACYJNY DZIAŁU ZARZĄDZANIA OBIEKTAMI

ZADANIA, KTÓRE NA CIEBIE CZEKAJĄ:

  • administrowanie grupą Obiektów;
  • rozliczanie zużycia mediów na przedzielonych budynkach dla poszczególnych Najemców;
  • prowadzenie zestawień usterek formalnych zgłoszonych przez Najemców oraz usterek wykrytych podczas audytów technicznych;
  • zlecanie, przeprowadzanie postępowania zakupowego;
  • tworzenie budżetu i kontrola jego wykonania;
  • archiwizacja dokumentacji powykonawczej i przeglądowej;
  • prowadzenie rekrutacji osób obsługujących nieruchomości;
  • obsługa telefonów interwencyjnych od Najemców i obsługi Budynków;
  • współdziałanie z Technikami Obiektów oraz konserwatorami poszczególnych Obiektów;
  • prowadzenie KOB;
  • zarządzanie pracownikami Obiektów.

W REALIZACJI ZADAŃ WYKORZYSTASZ:

  • doświadczenie min. 2 – letnie na podobnym stanowisku;
  • obsługą komputera (Windows, MS Office, w szczególności EXCEL);
  • umiejętności budowania relacji z innymi ludźmi, zaangażowania w wykonywane obowiązki;
  • umiejętnością czytania i analizowania dokumentacji technicznej;
  • prawo jazdy kat. B.

U NAS OTRZYMASZ:

  • atrakcyjny system wynagradzania w oparciu o umowę o pracę;
  • dodatkowe benefity pozapłacowe takie jak kartę Multisport czy opiekę medyczną;
  • rozwój w zakresie wiedzy na temat branży oraz zasad funkcjonowania Grupy Kapitałowej;
  • długoletnią pracę w firmie o silnej pozycji rynkowej i stabilnej kondycji finansowej.

Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

W dokumentach aplikacyjnych prosimy o dopisanie następującej klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych przez DL Invest Group PM S.A. z siedzibą w Katowicach ul. Mielęckiego 10 w zakresie szerszym niż stanowi art. 22(1) Kodeksu pracy dla potrzeb obecnej rekrutacji oraz weryfikacji moich kompetencji.”

Jeśli wyrażają Państwo zgodę na udział w przyszłych rekrutacjach, prosimy o dopisanie klauzuli:
„Wyrażam zgodę na przetwarzanie moich danych osobowych również na potrzeby procesów rekrutacyjnych prowadzonych w przyszłości, także innym spółkom z grupy kapitałowej DL Invest Group.

Dziękujemy za nadesłane zgłoszenia.
Informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi Kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy