Oferta pracy

Pracownik Administracyjny

SKAT Transport Sp. z o.o.O firmie

SKAT Transport Sp. z o.o.

Juliusza Słowackiego 199

Gdańsk

SKAT Transport od prawie 30 lat dostarcza nowoczesnych, zorientowanych
na klienta, rozwiązań branży TSL. Obszarem działalności jest przede wszystkim
transport i spedycja międzynarodowa, a także przeprawy promowe oraz transport
i spedycja w ruchu krajowym.

Obecnie, prowadzimy rekrutację na stanowisko:

Pracownik administracyjny

Twoje najważniejsze zadania:

  • Przygotowanie i obróbka danych wykorzystywanych do naliczania wynagrodzeń;
  • Analiza dokumentów pod kątem nieprawidłowości;
  • Wprowadzenie oraz weryfikacja danych i dokumentów w systemie w wewnętrznym firmy;
  • Bieżąca współpracy z działami firmy.

Czego od Ciebie oczekujemy:

  • Doświadczenia w pracy biurowej;
  • Wykształcenia wyższego;
  • Dokładności, rzetelności i odpowiedzialności za zlecone zadania;
  • Umiejętności pracy pod presją czasu, terminowej realizacji zadań;
  • Bardzo dobrej znajomości pakietu MS Office.

Co oferujemy:

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym;
  • Prywatną opiekę medyczną;
  • Pakiet sportowy, owocowe dni;
  • Szkolenia i programy rozwojowe;
  • Konkursy wewnątrzfirmowe, wyjazdy integracyjne, premie świąteczne;
  • Nieformalną atmosferę pracy.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy