Oferta pracy

Pracownik administracyjny

Bergman Deutschland

  • Gdańsk, pomorskie

  • ogłoszenie wygasło miesiąc temu
  • Umowa o pracę
  • Pełny etat
  • Specjalista (Mid / Regular)
  • rekrutacja zdalna

Bergman Deutschland GmbH jako spółka Berman Engineering należy do technologicznych przedsiębiorstw rozwojowych i rekrutacyjnych, działających na terenie Europy.  Skupia swoje kompetencje w przemyśle motoryzacyjnym, lotniczym i energetycznym. We wszystkich obszarach swojego działania Bergman Deutschland GmbH koncentruje się na swoim priorytecie -oferowaniu swoim Klientom usług najwyższej jakości.

Obecnie dla naszego klienta -niemieckiej firmy produkującej komponenty z obszaru e-mobility dla branży motoryzacyjnej-poszukujemy osoby na stanowisko:

Numer ref.: PA/KD/1021

Zadania:

  • Wsparcie w całym cyklu zatrudnienia pracowników
  • Sporządzanie umów i świadectw pracy, zbieranie danych
  • Tworzenie raportów i ocen
  • Obsługa systemów ERP i MS Office
  • Praca przy digitalizacji HR, działania marketingu personalnego, udział w targach

Wymagania:
  • Doświadczenia w pracy na podobnym stanowisku
  • Wykształcenia zawodowego z obszaru administracji/kadr
  • Znajomości MS Office, SAP, pracy na systemach ERP
  • Bardzo dobrej znajomości języka niemieckiego
  • Samodzielności, dobrej organizacji pracy własnej
  • Gotowości do podjęcia pracy w okolicach Berlina w Niemczech
Oferujemy:
  • Pracę w renomowanej niemieckiej firmie
  • Atrakcyjne wynagrodzenie w wysokości 14-15 € brutto/h + dodatki urlopowe i świąteczne
  • Zatrudnienie w ramach niemieckiej umowy o pracę w firmie Bergman Deutschland
  • Dodatek urlopowy oraz dodatek świąteczny (w wysokości 150 euro brutto każdy)
  • Atrakcyjną lokalizację pracy (150 km od granicy z Polską)
  • Organizację zakwaterowań oraz pokrycie kosztów zakwaterowań
  • Wsparcie polskojęzycznego koordynatora
  • Pomoc w uzyskaniu meldunku oraz ubezpieczenia
  • Przyjazne i atrakcyjne środowisko pracy
  • Narzędzia pracy
Osoby zainteresowane prosimy o przesyłanie aplikacji klikając w przycisk aplikowania.

Wysyłając dokumenty aplikacyjne w odpowiedzi na powyższe ogłoszenie wyraża Pan / Pani zgodę na przetwarzanie Pana / Pani danych osobowych zawartych CV lub innych przekazanych nam danych osobowych w celu prowadzenia rekrutacji na stanowisko wskazane w ogłoszeniu.

Jeżeli chciałby Pan / Pani otrzymywać od Bergman Engineering Sp. z o.o. w przyszłości inne oferty pracy, prosimy o umieszczenie w CV następującej zgody: „Wyrażam zgodę na przetwarzanie przez Bergman Engineering Sp. z o.o. z siedzibą we Wrocławiu, ul. Petrażyckiego 57 (KRS: 394281) oraz przez Bergman Deutschland GmbH z siedzibą w Berlinie ul Friedrichstraße 171 moich danych osobowych dla celów przyszłych rekrutacji”.

Informujemy, że skontaktujemy się jedynie z wybranymi kandydatami.

Ogłoszenie archiwalne