Oferta pracy

Pracownik administracyjny

SKAT Transport Sp. z o.o. Sp.k.

  • Gdańsk

    Gdańsk, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 3 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Twój zakres obowiązków

  • Obsługa systemu elektronicznego obiegu dokumentów;

  • Przyjmowanie korespondencji przychodzącej, jej rozdział oraz segregacja;

  • Wprowadzanie dokumentów do systemów;

  • Prowadzenie ewidencji oraz przekierowywanie dokumentów do pracowników innych działów;

  • Bieżąca współpraca z pozostałymi działami firmy.

Nasze wymagania

  • Doświadczenie w pracy z dużą ilością dokumentów;

  • Mile widziane doświadczenie w obsłudze systemów komputerowych, dedykowanych do usprawniania obiegu dokumentów;

  • Znajomość obsługi urządzeń biurowych;

  • Umiejętność pracy pod presją czasu, skrupulatność, poczucie odpowiedzialności za pracę swoją i zespołu;

To oferujemy

  • Stabilne zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę, poprzedzone trzymiesięcznym okresem próbnym,

  • Wdrożenie stanowiskowe,

  • Prywatną opiekę medyczną,

  • Dofinansowanie karty sportowej,

  • Owocowe dni,

  • Dogodną lokalizację,

  • Parking dla pracowników,

  • Swobodna atmosferę, nie obowiązuje strój oficjalny.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

  • ubezpieczenie na życie

  • owoce

  • spotkania integracyjne

  • firmowa biblioteka

  • brak dress code’u

  • kawa / herbata

  • parking dla pracowników

  • strefa relaksu

  • inicjatywy dobroczynne

SKAT od 30 lat dostarcza nowoczesne, zorientowane na klienta, rozwiązania branży TSL. Obszar działalności: transport i spedycja międzynarodowa, przeprawy promowe, transport i spedycja w ruchu krajowym. Centrala firmy mieści się w Gdańsku, firma posiada również cztery oddziały w Polsce, łącznie zatrudnia 250 pracowników.

Przewiń do profilu firmy