Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik Administracyjny

SEALAND LIQUIDS sp. z o.o.

  • Gdynia

    Gdynia, pomorskie
  • ogłoszenie wygasło ponad miesiąc temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)

Twój zakres obowiązków

  • Zapewnienie płynnego obiegu dokumentów (wystawianie faktur, ewidencjonowanie kosztów i umów)

  • Obsługa korespondencji przychodzącej i wychodzącej

  • Monitorowanie działań windykacyjnych

  • Współpraca z zewnętrznym biurem księgowym

  • Administracyjne wsparcie zespołu

Nasze wymagania

  • Bardzo dobra organizacja czasu pracy

  • Samodzielność i kreatywność w działaniu

  • Umiejętność identyfikowania problemów i poszukiwania konstruktywnych rozwiązań

  • Komunikatywność i wysoka kultura osobista

  • Umiejętność pracy w zespole

  • Znajomość pakietu MS Office

  • Znajomość języka angielskiego na poziomie komunikatywnym

Mile widziane

  • Doświadczenie na podobnym stanowisku

To oferujemy

  • Zatrudnienie w oparciu o umowę o pracę

  • Pakiet zdrowotny, sportowy (po zakończeniu trzymiesięcznego okresu próbnego)

  • Pracę w dynamicznie rozwijającym się zespole

  • Stabilne godziny pracy (od poniedziałku do piątku, w godzinach 8:00- 16:00)

  • Przyjazną atmosferę

  • Atrakcyjną lokalizację biura

  • Stałe wsparcie merytoryczne

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • prywatna opieka medyczna

Jesteśmy zespołem ekspertów zarządzania łańcuchem logistycznych usług. Specjalizujemy się w szybkim i bezpiecznym dostarczaniu każdego typu towarów, w tym towarów płynnych i chemikaliów, drogą morską oraz lądową.

Więcej o nas znajdziesz na stronie https://sealand.com.pl/pl/

Przewiń do profilu firmy