Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

METAL STRIPS sp. z o.o.

  • Portowa 18A, Gliwice
    Gliwice, śląskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • specjalista (Mid / Regular)
  • praca stacjonarna

Portowa 18A

Gliwice

Twój zakres obowiązków

  • Pomoc w koordynowaniu bieżących spraw administracyjnych w biurze

  • Sortowanie, porządkowanie oraz archiwizacja dokumentów

  • Wprowadzanie oraz wystawianie dokumentów przy pomocy programu SYMFONIA

  • Współpraca z biurem księgowym oraz pilnowanie należności klientów firmy

  • Bieżąca współpraca z klientami firmy

  • Uczestniczenie w procesie zakupów

  • Zlecanie transportów (DHL, RABEN, itp.)

  • Przygotowywanie ofert dla klientów

Nasze wymagania

  • Komunikatywna znajomość języka angielskiego

  • Dobra umiejętność obsługi programów pakietu MS Office

  • Umiejętność pracy w zespole

Mile widziane

  • Znajomość języka niemieckiego

To oferujemy

  • Umowę o prace

  • Praca w godzinach od 7 do 15

  • Praca stacjonarna (Gliwice, Portowa 18A)

Etapy rekrutacji

  • 1/ Selekcja zgłoszeń – weryfikacja odpowiedzi na pytania z formularza

  • 2/ Rozmowa rekrutacyjna w języku angielskim