Oferta pracy

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy

Oferta z szybkim aplikowaniem
co to?

Pracownik administracyjny

FORMELEON Sp. z o.o.

  • Ludwika Waryńskiego 85, Grudziądz
    Grudziądz, kujawsko-pomorskie
  • ogłoszenie wygasło 2 miesiące temu
  • umowa o pracę
  • pełny etat
  • asystent
  • praca stacjonarna
  • Szukamy wielu kandydatów
    wakaty: 2

Ludwika Waryńskiego 85

Grudziądz

Twój zakres obowiązków

  • sprawna obsługa sekretariatu, wparcie administracyjne Zarządu,

  • nadzór nad prawidłowym obiegiem dokumentów, obsługa korespondencji wychodzącej oraz przychodzącej

  • sprawy organizacyjne (obsługa spotkań, przyjmowanie gości, organizowanie imprez, wyjazdów służbowych)

  • wspieranie pracowników w sprawach organizacyjnych, podejmowanie działań usprawniających funkcjonowanie biura

  • przygotowywanie analiz i zestawień na potrzeby wewnętrzne,

  • prowadzenie spraw, związanych ze sprzedażą wyrobów i usług.

Nasze wymagania

  • wykształcenie średnie lub wyższe

  • komunikatywna znajomość języka angielskiego; znajomość niemieckiego będzie dodatkowym atutem

  • dobra znajomość pakietu Office

  • umiejętność pracy pod presją czasu

  • umiejętność sprawnej organizacji pracy, systematyczność oraz samodzielność w działaniu,

  • wysoka kultura osobista, duże zaangażowanie i dokładność w wykonywaniu powierzonych zadań,

  • komunikatywność, samodzielność, otwartość, dyspozycyjność, umiejętność pracy w zespole.

To oferujemy

  • interesującą pracę w miłej atmosferze w renomowanej firmie o międzynarodowym zasięgu

  • stabilne warunki pracy w oparciu o umowę o pracę

  • wynagrodzenie zawsze wypłacane terminowo,

  • świadczenia z funduszu socjalnego, dofinansowanie kart multisport,

  • dużą różnorodność zadań, umożliwiającą rozwój zawodowy

  • pracę w zespole nastawionym na ciągły rozwój umiejętności i wiedzy

O nas

Od wielu lat (wcześniej jako FORMIT) sprawnie funkcjonujemy w branży budowy maszyn i narzędzi w zakresie konstruowania i produkcji maszyn specjalnych i urządzeń, budowy narzędzi, budowy prototypów, wyposażenia.

Jesteśmy znani jako solidny dostawca prostych, jak też wysoce złożonych podzespołów do maszyn z zastosowaniem maszyn CNC i konwencjonalnych, przyrządów kontrolnych i montażowych.

Od kiedy zostaliśmy częścią rodziny RYCHIGER GROUP jesteśmy producentem wysoce specjalistycznych i zaawansowanych technologicznie maszyn.

Jesteśmy firmą, w której wykorzystywane są prawie wszystkie nowoczesne technologie w budowie maszyn. Naszym największym atutem jest to, że zajmujemy się produkcją części maszyn, jego montażem i na końcu testowaniem gotowych maszyn przeznaczonych do sprzedaży.