Oferta pracy

Pracownik Administracyjny HR

GOLDFINCH INVESTMENTS SPÓŁKA Z OGRANICZONĄ ODPOWIEDZIALNOŚCIĄ

Bohaterów II Armii Wojska Polskiego 64

Zgorzelec

Twój zakres obowiązków

  • Wprowadzanie danych pracowniczych do systemów,

  • Nadzór nad terminowością dokumentów,

  • Zatrudnianie i zwalnianie pracowników,

  • Zakładanie akt osobowych,

  • Eweidencjonowanie urlopów, zwolnień lekarskich, innych absencji etc.,

  • Rozliczanie czasu pracy oraz diet,

  • Tworzenie zestawień i raportów na potrzeby spółki i księgowości,

  • Bieżąca współpraca z niemieckim biurem księgowym.

Nasze wymagania

  • Język niemiecki w stopniu komunikatywnym - warunek konieczny,

  • Chęć nauki oraz rozwoju,

  • Umiejętność dobrej organizacji pracy własnej,

  • Otwartość, komunikatywność i skrupulatność.

Mile widziane

  • Znajomość przepisów z zakresu ewidencji czasu pracy kierowcy oraz rozliczeń, mile widziana.

To oferujemy

  • Pracę u stabilnego pracodawcy, który gwarantuje zatrudnienie oraz umowę o pracę,

  • Atrakcyjne wynagrodzenie, adekwatne do posiadanego doświadczenia oraz umiejętności,

  • Premię za polecenia pracownicze,

  • Wdrożenie stanowiskowe pod okiem Głównego Specjalisty,

  • Możliwość zdobycia cennego doświadczenia zawodowego wśród osób będącymi specjalistami w swojej branży,

  • Benefity: Medicover Sport, ubezpieczenie grupowe.

  • Benefity

  • dofinansowanie zajęć sportowych

  • ubezpieczenie na życie

  • zniżki na firmowe produkty i usługi

  • brak dress code’u

  • parking dla pracowników

  • program poleceń pracowniczych

Citronex Trans Energy Sp. z o.o. – to spółka powstała z wydzielenia zorganizowanej części przedsiębiorstwa Citronex I Sp. z o.o., która w wyniku podziału prowadzi działalność transportu i spedycji oraz rozwija swoją sieć handlową na rynku obrotu paliwami, usług hotelowo – restauracyjnych, obrotu walutami, kompleksowych usług serwisu ASO MAN oraz usług myjni TIR. Spółka należy do grupy dużych przedsiębiorstw i zatrudnia ponad 400 osób. Działalność spółki jest kontynuacją biznesu rodzinnego z 30 letnią historią i stanowi gwarancję utrzymania stabilności i rozwoju.

Przewiń do profilu firmy

Goldfinch Investments Sp. z o.o. to centrum usług wspólnych. Prowadzimy kompleksową obsługę procesów kadrowo – płacowych, rekrutacyjnych, sprawozdawczości i doradztwa oraz legalizacji pobytu i zatrudnienia cudzoziemców, bhp oraz obsługę prawną. Obsługujemy firmy z portfela małych, średnich i dużych przedsiębiorstw działających na rynku paliwowym, obrotu walutami, usług hotelowo restauracyjnych, spedycji i transportu międzynarodowego, kompleksowych usług serwisowych samochodów ciężarowych oraz myjni TIR. Świadczymy również usługi outsourcingu procesów biznesowych dla naszych kontrahentów.