Oferta pracy

Pracownik Administracyjny

Uniwersytet ŚląskiO firmie

Uniwersytet Śląski

Bankowa 12

Katowice

Uniwersytet Śląski w Katowicach poszukuje kandydatek/kandydatów
do pracy w Centrum Komunikacji Medialnej.

Numer ref.: Nr ref: 39/2020/NNA/CKM/RWZ/01

ZAKRES ZADAŃ:

  • realizacja komunikacji
    i promocji badań realizowanych
    w Uniwersytecie Śląskim,
  • działania popularyzujące naukę (m.in. wsparcie dla realizacji Śląskiego Festiwalu Nauki),
    i promocji centr badawczych Uniwersytetu Śląskiego,
  • opracowywanie oraz obsługa stron internetowych związanych z badaniami, popularyzacją nauki, centrami badawczymi
    i innymi działaniami Uniwersytetu Śląskiego,
  • montaż filmów promocyjnych, materiałów informacyjnych i innych materiałów związanych
    z działalnością Uniwersytetu Śląskiego,
  • opracowywanie materiałów
    i publikacji wykorzystywanych
    w komunikacji Uniwersytetu Śląskiego,
  • obsługa pracowników Uniwersytetu Śląskiego
    w zakresie promocji ich aktywności badawczej, organizacyjnej, artystycznej.

WYMAGANIA FORMALNE:

  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w zakresie administrowania stronami internetowymi
    i zarządzaniem ich treścią,
  • co najmniej 3-letnie doświadczenie w pracy marketingowej i/lub
    zw. z promocją oraz kreowaniem wizerunku marki,
  • doświadczenie w zakresie marketingu w mediach społecznościowych oraz komunikacji z użyciem mediów społecznościowych,
  • doświadczenie w pracy
    z programami graficznymi oraz do montażu audiowizualnego z grupy Adobe Creative Cloud,
  • znajomość języka angielskiego w stopniu komunikatywnym (co najmniej poziom B2),
  • znajomość zagadnień związanych z SEO/SEM oraz Google Analytics będzie dodatkowym atutem,
  • wzorowe umiejętności komunikacji werbalnej
    i pisemnej.

WYMAGANIA DODATKOWE:

  • wiedza nt. systemu szkolnictwa i nauki,
  • znajomość etykiety akademickiej,
  • proaktywność oraz otwartość na zmiany,
  • komunikatywność oraz gotowość do dzielenia się wiedzą i doświadczeniem.

OFERUJEMY:

  • stabilne zatrudnienie
    w oparciu o umowę o pracę, w wymiarze pełnego etatu,
  • realizację zadań umożliwiających rozwój kompetencji zawodowych,
  • możliwość rozwoju zawodowego,
  • pracę w młodym, dynamicznym zespole,
  • możliwość korzystania
    z programu grupowego ubezpieczenia na życie dla pracowników Uniwersytetu
    i ich współmałżonków /partnerów życiowych oraz pełnoletnich dzieci,
    z prywatnej opieki medycznej w ramach dodatkowego ubezpieczenia zdrowotnego dla pracowników Uniwersytetu
    i ich współmałżonków / partnerów życiowych
    oraz dzieci,
    z Pracowniczego Programu Emerytalnego oraz grupowego ubezpieczenia emerytalnego POGODNA JESIEŃ.
  • miesięczne premie, dodatkowe wynagrodzenie roczne.

WYMAGANE DOKUMENTY:

  • CV (życiorys zawodowy),
  • List motywacyjny,
  • Kopie dokumentów potwierdzających kwalifikacje.
ZGŁOSZENIA:

Przesłanie oferty pracy w odpowiedzi na niniejsze zgłoszenie oznacza przyjęcie do wiadomości treści klauzuli informacyjnej RODO dla kandydatów do pracy.

Klauzula informacyjna RODO dla kandydatów do pracy

Wymagane dokumenty należy złożyć w formie elektronicznej do dnia 28.01.2021 roku, wpisując w formularzu nazwę stanowiska i numer referencyjny.

Aplikacje, które wpłyną po ww. terminie oraz aplikacje niekompletne nie będą rozpatrywane.

Uprzejmie informujemy, że skontaktujemy się tylko z wybranymi kandydatami, których oferty będą w największym stopniu spełniać wymagania formalne. Uczelnia zastrzega sobie prawo pozostawienia rekrutacji bez rozstrzygnięcia.

Ogłoszenie archiwalne

Pracodawca zakończył zbieranie zgłoszeń na tę ofertę

Aktualne oferty pracodawcy